Nagłówek strony

Treść główna

czy można przewieźć samolotem alkohol z Seulu przez Pekin do Polski

Odpowiedzi (1)

0
W bagażu podręcznym oraz rejestrowanym jeden pasażer może w sumie przewieźć: 1 litr alkoholi spirytusowych (wódki) lub 4 litry wina lub 16 litrów piwa. Uwaga gdyż niektóre linie lotnicze mogą mieć swoje limity
Wpisz swoją odpowiedź

Ciekawe artykuły

Najlepsze okazje

Poczuj wiosnę jesienią! Tydzień na Maderze z lotami, noclegami i autem w cenie!1079 Sprawdź Chillout na Zanzibarze! Loty i noclegi tak tanio!2282 Sprawdź Najlepsze okazje z WARSZAWY w jednym miejscu!30 ofert od 65 Sprawdź CHORWACJA zawróci Ci w głowie! Po prostu leć14 ofert od 161 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa

Zobacz naszą ofertę na tanie loty z Seulu do Pekinu. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Pekinu do Seulu.

Jeżeli wybierasz się do Chin, nie zapomnij zobaczyć ofert na tanie loty z Warszawy do Pekinu lub tanie loty z Hongkongu do Szanghaju.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Berlina do Kantonu i z Szanghaju do Pekinu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Paryża, Okazje na loty w czerwcu, Okazje na południe, Pakiety z Polski, Okazje na loty z Polski na wyspy hiszpańskie, tanie loty z Warszawy do Frankfurtu, loty z Seulu do Gdańska, loty krajowe, wyszukiwarka lotów, Lot z Warszawy do Pekinu 18 28 Marca.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Akcesoria podróżne, Kosmetyki, akcesoria, Dla Dzieci, Plecaki szkolne i Walizki kabinowe.