czy można przewieźć samolotem alkohol z Seulu przez Pekin do Polski

Odpowiedzi (1)

0

W bagażu podręcznym oraz rejestrowanym jeden pasażer może w sumie przewieźć: 1 litr alkoholi spirytusowych (wódki) lub 4 litry wina lub 16 litrów piwa. Uwaga gdyż niektóre linie lotnicze mogą mieć swoje limity
Wpisz swoją odpowiedź

Ciekawe artykuły

Najlepsze okazje

Kilka wakacyjnych dni na Sardynii! W cenie loty noclegi i auto!919 Sprawdź Przedłużony letni weekend w Paryżu! Loty, noclegi i rejs łodzią po rzece!532 Sprawdź Wow! Tydzień na Rodos w 4* hotelu z wyżywieniem!1499 Sprawdź Lubisz latać z Gdańska? Oto najlepsze okazje dla Ciebie!30 ofert od 50 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Zobacz promocje na tanie loty z Seulu do Pekinu. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Pekinu do Seulu.

Jeżeli wybierasz się do Chin, nie zapomnij zobaczyć ofert na tanie loty z Warszawy do Pekinu lub tanie loty z Hongkongu do Szanghaju.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Berlina do Kantonu i z Szanghaju do Pekinu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Paryża, Okazje na loty w czerwcu, Okazje na południe, Pakiety z Polski, Okazje na loty z Polski na wyspy hiszpańskie, tanie loty z Warszawy do Frankfurtu, loty z Seulu do Gdańska, loty krajowe, wyszukiwarka lotów, Lot z Warszawy do Pekinu 18 28 Marca.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Akcesoria podróżne, Kosmetyki, akcesoria, Dla Dzieci, Plecaki szkolne i Walizki kabinowe.