Masz pytanie?

Zadaj je tutaj i uzyskaj odpowiedź.

0
Ocena
Karol zapytał(a) 7 miesiecy temu

Czy do Surinam Polacy muszą posiadać wizę?

Odpowiedz

Odpowiedzi (3)

0
Ocena
Grzesiu odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
Tak, Polaków obowiązują wizy.
0
Ocena
Ola odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
Surinam wymaga od obywateli Polski wizy. Trzeba ją uzyskać przed wyjazdem.
0
Ocena
Qubuś odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
Obywateli polskich przy wjeździe do Surinamu obowiązują wizy pobytowe i tranzytowe. Aby otrzymać wizę turystyczną, należy wypełnić formularz wizowy i dołączyć dwa zdjęcia. Jeśli podróżuje się w celu innym niż turystyczny, wymagane jest zaproszenie. Wizy nie można uzyskać na granicy. Można o nią aplikować w Ambasadzie Surinamu w Hadze lub w Konsulacie Generalnym Surinamu w Amsterdamie.

Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Powitaj wiosnę w Izraelu! Lot, nocleg i rejs łodzią po Morzu Czerwonym!519 Sprawdź Wyjątkowa majówka w Wenecji! Opcja zawiera lot, nocleg i degustację win!549 Sprawdź Urlop na Włoskiej Riwierze! Wypoczywajcie w 3* hotelu all inclusive!1872 Sprawdź Tu będziesz szczęśliwy! PORTUGALIA20 ofert od 147 Sprawdź

Ciekawe artykuły

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Tbilisi, z Warszawy do Barcelony oraz, połączeń lotniczych z Katowic do Genewy.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Aten, Okazje na loty na jeden dzień, Okazje na loty w sierpniu, Wycieczki na wyspy włoskie, Pakiety w październiku, loty z Warszawy do Taszkientu, tanie loty krajowe, wyszukiwarka tanich lotów.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Poduszki/zagłówki podróżne, Bez kategorii, Łóżeczka turystyczne, Walizki i Walizki dla dzieci.