Czy do Surinam Polacy muszą posiadać wizę?

Odpowiedzi (3)

0

Tak, Polaków obowiązują wizy.

0

Surinam wymaga od obywateli Polski wizy. Trzeba ją uzyskać przed wyjazdem.

0

Obywateli polskich przy wjeździe do Surinamu obowiązują wizy pobytowe i tranzytowe. Aby otrzymać wizę turystyczną, należy wypełnić formularz wizowy i dołączyć dwa zdjęcia. Jeśli podróżuje się w celu innym niż turystyczny, wymagane jest zaproszenie. Wizy nie można uzyskać na granicy. Można o nią aplikować w Ambasadzie Surinamu w Hadze lub w Konsulacie Generalnym Surinamu w Amsterdamie.
Wpisz swoją odpowiedź

Ciekawe artykuły

Najlepsze okazje

Citybreak w Londynie! Loty, noclegi i podróż kolejką parową!297 Sprawdź Krzywa wieża w Pizie tak tanio! Loty, noclegi i auto w świetnej ofercie!647 Sprawdź Tygodniowy urlop w Chalkidiki w 3* hotelu z basenem w opcji all inclusive!1285 Sprawdź WŁOSKIE WYSPY! Tu na pewno odpoczniesz16 ofert od 170 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Tbilisi, z Warszawy do Barcelony oraz połączeń lotniczych z Katowic do Genewy.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Aten, Okazje na loty na jeden dzień, Okazje na loty w sierpniu, Wycieczki na wyspy włoskie, Pakiety w październiku, tanie bilety z Warszawy do Taszkientu, bilety lotnicze promocje, odszkodowanie za opóźniony lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Poduszki/zagłówki podróżne, Ręczniki, Bez kategorii, Łóżeczka turystyczne i Walizki dla dzieci.