Masz pytanie?

Zadaj je tutaj i uzyskaj odpowiedź.

0
Ocena

Odpowiedzi (3)

0
Ocena
wera odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
Dowód Ci wystarczy.
0
Ocena
Renia odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu na terytorium San Marino jest paszport bądź dowód osobisty. Do San Marino mogą swobodnie wjechać wszystkie osoby, które przebywają legalnie na terenie Republiki Włoskiej. Jeśli planuje się pobyt dłuższy niż 10 dni, należy to zgłosić w oddziale ds. cudzoziemców miejscowej żandarmerii.
0
Ocena
Olga odpowiedział(a) 7 miesiecy temu
Do San Marino wjedziesz mając tylko dowód osobisty.

Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Powitaj wiosnę w Izraelu! Lot, nocleg i rejs łodzią po Morzu Czerwonym!519 Sprawdź Wyjątkowa majówka w Wenecji! Opcja zawiera lot, nocleg i degustację win!549 Sprawdź Urlop na Włoskiej Riwierze! Wypoczywajcie w 3* hotelu all inclusive!1872 Sprawdź Tu będziesz szczęśliwy! PORTUGALIA20 ofert od 147 Sprawdź

Ciekawe artykuły

Zobacz promocje na tanie loty do Sanford. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Sanford.

Jeżeli planujesz podróż do USA, nie zapomnij zobaczyć ofert na tanie loty z Warszawy do Nowego Jorku, bilety lotnicze Chicago Midway lub tanie loty z Wrocławia do Los Angeles.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Gdańska do Seattle i z Warszawy do Nashville.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Zurychu, Okazje na loty do Chorwacji, Okazje z Wrocławia na sylwestra, Okazje do Skandynawii, Pakiety z Gdańska, bilety lotnicze do Kuala Lumpur, loty z Krakowa do Nowego Jorku, tanie bilety lotnicze, loty krajowe, z Warszawy do Usa.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Akcesoria podróżne, Poduszki/zagłówki podróżne, Pozostałe, Torby sportowe i Walizki twarde średnie.