Czy do San Marino wjadę mając tylko dowód osobisty?

Odpowiedzi (3)

0

Dowód Ci wystarczy.

0

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu na terytorium San Marino jest paszport bądź dowód osobisty. Do San Marino mogą swobodnie wjechać wszystkie osoby, które przebywają legalnie na terenie Republiki Włoskiej. Jeśli planuje się pobyt dłuższy niż 10 dni, należy to zgłosić w oddziale ds. cudzoziemców miejscowej żandarmerii.

0

Do San Marino wjedziesz mając tylko dowód osobisty.
Wpisz swoją odpowiedź

Ciekawe artykuły

Najlepsze okazje

Citybreak w Londynie! Loty, noclegi i podróż kolejką parową!297 Sprawdź Krzywa wieża w Pizie tak tanio! Loty, noclegi i auto w świetnej ofercie!647 Sprawdź Tygodniowy urlop w Chalkidiki w 3* hotelu z basenem w opcji all inclusive!1285 Sprawdź WŁOSKIE WYSPY! Tu na pewno odpoczniesz16 ofert od 170 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Zobacz promocje na tanie loty do Sanford. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Sanford.

Jeżeli planujesz podróż do USA, nie zapomnij zobaczyć ofert na tanie loty z Warszawy do Nowego Jorku lub tanie loty z Wrocławia do Los Angeles.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Gdańska do Seattle i z Krakowa do Chicago.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Zurychu, Okazje na loty do 5 dni, Okazje na loty na weekend, Okazje na loty na południe, Okazje na loty z Polski do Skandynawii, połączenia z Krakowa do Bostonu, loty z Krakowa do Nowego Jorku, bilety lotnicze promocje, wyszukiwarka tanich lotów, Lot z Warszawy do Waszyngtonu 25 Grudnia 09 Stycznia.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Pokrowce na walizki, Koce, poduszki, zagłówki, Walizki dla dzieci, Przewodniki, mapy, książki i Torby dla dzieci.