Witam, wybieram się do Norwegii. Czy mogę lecieć z samym dowodem osobistym bez paszportu? Są jakieś nowe regulaminy w 2018? Czy będą wymagać na lotnisku paszport?

Odpowiedzi (1)

0

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Królestwa Norwegii jest ważny dokument paszportowy bądź ważny dowód osobisty. Dlatego wystarczy dowód osóbisty
Wpisz swoją odpowiedź

Ciekawe artykuły

Najlepsze okazje

Kilka wakacyjnych dni na Sardynii! W cenie loty noclegi i auto!919 Sprawdź Przedłużony letni weekend w Paryżu! Loty, noclegi i rejs łodzią po rzece!532 Sprawdź Wow! Tydzień na Rodos w 4* hotelu z wyżywieniem!1499 Sprawdź Lubisz latać z Gdańska? Oto najlepsze okazje dla Ciebie!30 ofert od 50 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Zobacz promocje na tanie loty z Norwegii do Siem Reap. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Siem Reap do Norwegii.

Jeżeli wybierasz się do Kambodży, koniecznie sprawdź też tanie loty z Singapuru do Siem Reap.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Frankfurtu, Okazje na loty do Francji, Wycieczki, Okazje z Wrocławia na sylwestra, Pakiety ze Szczecina, tanie loty z Łodzi do Londynu, loty z Oslo do Berlina, bilety lotnicze, odszkodowanie za odwołany lot, Lot z Warszawy do Siem Reap 08 22 Stycznia.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyczki, Przewodniki, mapy, książki, Torby biznesowe, Torby sportowe i Walizki dla dzieci.