czy na wyspy Saint Vincent i Grenadyny Polacy musza miec wize?

Odpowiedzi (3)

1

Przy wjeździe na wyspy Saint Vincent i Grenadyny w celach turystycznych nie wymaga się wizy od polskich obywateli, jeżeli pobyt nie przekracza 90 dni w 180-dniowym okresie

0

Polacy nie mają obowiazku wizowego.

0

Wiza nie jest potrzebna
Wpisz swoją odpowiedź

Ciekawe artykuły

Najlepsze okazje

Kilka wakacyjnych dni na Sardynii! W cenie loty noclegi i auto!919 Sprawdź Przedłużony letni weekend w Paryżu! Loty, noclegi i rejs łodzią po rzece!532 Sprawdź Wow! Tydzień na Rodos w 4* hotelu z wyżywieniem!1499 Sprawdź Lubisz latać z Gdańska? Oto najlepsze okazje dla Ciebie!30 ofert od 50 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Zobacz promocje na tanie loty na Fuerteventurę. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Fuerteventury.

Jeżeli planujesz podróż do Hiszpanii, prawdopodobnie zainteresują Cię tanie loty z Krakowa do Madrytu lub tanie loty z Gdańska do Madrytu.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Poznania do Barcelony i z Warszawy do Malagi.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Aten, Okazje na loty do Włoch, Wycieczki, Okazje na Maltę, Okazje z Polski do 200 zł, połączenia z Warszawy do Zurychu, loty z Berlina do Madrytu, tanie bilety lotnicze, wyszukiwarka lotów, Lot z Berlina na Fuerteventure 04 09 Stycznia.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyki, akcesoria, Bez kategorii, Walizki dla dzieci, Walizki twarde i Walizki twarde średnie.