Masz pytanie?

Zadaj je tutaj i uzyskaj odpowiedź.

0
Ocena

Odpowiedzi (3)

0
Ocena
Pablo odpowiedział(a) 10 miesiecy temu
Organizując taką wycieczkę na własną rękę trzeba się liczyć z dużymi wydatkami. Lot to Francji będzie kosztował około 250 zł w obie strony. Do tego transfer z lotniska do Disneylandu około 25 euro od osoby. Wejście do parku myślę, że około 150 euro no i jeszcze nocleg, który w tej okolicy nie należy do najtańszych.
0
Ocena
borid87 odpowiedział(a) 10 miesiecy temu
Dwudniowa wycieczka to koszt około 2000 zł/ osoba.
0
Ocena
Polo odpowiedział(a) 9 miesiecy temu
Nie jest to tania wycieczka. Przy rodzinie 2+2 trzeba liczyć około 800 -1000zł (no chyba, że trafi się na promocje i upoluje bilety za 100 zł od osoby) na bilety lotnicze. Transfer z lotniska około 120 euro, a bilety do disneylandu na jeden dzień minimum 49 euro czyli dla czterech osób kolejne 200 euro. Do tego jeszcze jeden nocleg, jak patrzyłam w okolicach parku to jest to koszt 300-500 zł. Myślę, że doliczając do tego jedzenie, jakieś pamiątki itp to 800-1000 zł od osoby za taki 2 dniowy wypad z jednym wejściem do parku jest realne.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedziećna to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Wrocławia do Londynu, z Bangalore do Wrocławia oraz, połączeń lotniczych z Warszawy do Malagi.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Paryża, Okazje na loty na weekend z Krakowa, Okazje na Maltę, Pakiety z Gdańska, Pakiety z Katowic, bilety lotnicze Warszawa Okęcie Bruksela, tanie loty krajowe, odszkodowanie za opóźniony lot.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Ładowarki, Bagaż Wizzair, Plecaki na laptopa, Walizki dla dzieci i Duże.