Masz pytanie?

Zadaj je tutaj i uzyskaj odpowiedź.


0
Ocena

Odpowiedzi (3)

0
Ocena
Pablo Pablo odpowiedział(a) 2 dni temu
Organizując taką wycieczkę na własną rękę trzeba się liczyć z dużymi wydatkami. Lot to Francji będzie kosztował około 250 zł w obie strony. Do tego transfer z lotniska do Disneylandu około 25 euro od osoby. Wejście do parku myślę, że około 150 euro no i jeszcze nocleg, który w tej okolicy nie należy do najtańszych.
0
Ocena
borid87 borid87 odpowiedział(a) 2 dni temu
Dwudniowa wycieczka to koszt około 2000 zł/ osoba.
0
Ocena
Polo Polo odpowiedział(a) wczoraj
Nie jest to tania wycieczka. Przy rodzinie 2+2 trzeba liczyć około 800 -1000zł (no chyba, że trafi się na promocje i upoluje bilety za 100 zł od osoby) na bilety lotnicze. Transfer z lotniska około 120 euro, a bilety do disneylandu na jeden dzień minimum 49 euro czyli dla czterech osób kolejne 200 euro. Do tego jeszcze jeden nocleg, jak patrzyłam w okolicach parku to jest to koszt 300-500 zł. Myślę, że doliczając do tego jedzenie, jakieś pamiątki itp to 800-1000 zł od osoby za taki 2 dniowy wypad z jednym wejściem do parku jest realne.

Wpisz swoją odpowiedź

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Eindhoven do Warszawy, z Warszawy do Brukseli oraz, połączeń lotniczych z Warszawy do Manchesteru.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Dubaju, Okazje na loty na tydzień, loty z Katowic do Hahn, loty krajowe, tanie loty po Polsce.