Masz pytanie?

Zadaj je tutaj i uzyskaj odpowiedź.

0
Ocena
JuliaN zapytał(a) 10 miesiecy temu

jakie parki rozrywki w Europie polecacie?

Odpowiedz

Odpowiedzi (3)

0
Ocena
Janek odpowiedział(a) 10 miesiecy temu
Ja polecam Legoland w Billund (Dania). Można dolecieć samolotem za niewielkie pieniądze (nawet około 40 zł za lot w obie strony) i bilety do parku nie są też aż tak drogie, a atrakcji na miejscu jest bardzo dużo. Polecam szczególnie dla dzieci w wieku 5-12 lat, które uwielbiają lego.
0
Ocena
Kamila odpowiedział(a) 10 miesiecy temu
Dla mnie najlepszym parkiem rozrywki w którym miło czas spędzą i dzieci i dorośli jest Tropical Island w Niemczech. Byłam pare razy i zawsze wracamy zadowoleni. Fajna namiastka egzotycznej podróży.
0
Ocena
Marta odpowiedział(a) 9 miesiecy temu
A ja polecę naszą polską Energylandię. Nie trzeba jechać daleko, wydawać kasy na samolot a można super spędzić weekend z całą rodziną. No i ceny biletów są bardziej na polską kieszeń :D
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedziećna to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Tbilisi, z Warszawy do Bodo oraz, połączeń lotniczych z Wrocławia do Londynu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Zurychu, Okazje na loty do Nowej Zelandii, Okazje na loty do Paryża, Okazje na loty w sierpniu, Okazje na Cypr, tanie bilety z Rzeszowa do Warszawy, tanie bilety lotnicze, loty krajowe.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyczki, Kosmetyki, akcesoria, Walizki dla dzieci, Walizki kabinowe i Zestawy walizek.