Nagłówek strony

Treść główna

ile kosztują bilety do disneylandu?

Odpowiedzi (3)

0
Bilety do disneylandu kosztują około 50 dolarów.
0
Zakładam, że pytasz o disneyland pod Paryżem. Za bilet jednodniowy zapłacisz od 42 do 79 euro za osobę dorosłą i od 42 do 71 za dziecko. Tam są różne pakiety mini, magic itp.
0
Jak ktoś chce jechać na dłużej to są jeszcze pakiety na kilka dni: ceny zaczynają się od 133 euro dla dziecka i 150 euro dla dorosłego. Można kupić pakiet na 2, 3 lub nawet 4 dni.
Wpisz swoją odpowiedź

Ciekawe artykuły

Najlepsze okazje

Czarnogórskie wakacje z widokiem na Adriatyk! Świetna oferta lotów i noclegów!933 Sprawdź Tygodniowy urlop na Majorce! Przeloty, noclegi z basenem i auto!882 Sprawdź MALTA sprawi, że nie będziesz chciał wracać10 ofert od 209 Sprawdź GRECJA zachwyci Cię niesamowitymi plażami! Leć i sprawdź30 ofert od 170 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Zurychu, z Warszawy do Dublina i połączeń lotniczych z Warszawy do Lagos.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Dortmundu, Okazje na loty z Wrocławia, Okazje na loty na weekend, Wycieczki do egzotycznych krajów, Okazje z Polski do 100 zł, tanie loty z Krakowa do Paryża, bilety lotnicze, wyszukiwarka lotów.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Ładowarki, Łóżeczka turystyczne, Plecaki dla dzieci, Torby dla dzieci i Zestawy walizek.