Masz pytanie?

Zadaj je tutaj i uzyskaj odpowiedź.

0
Ocena

Odpowiedzi (3)

0
Ocena
Asia odpowiedział(a) rok temu
Bilety do disneylandu kosztują około 50 dolarów.
0
Ocena
Paweł odpowiedział(a) rok temu
Zakładam, że pytasz o disneyland pod Paryżem. Za bilet jednodniowy zapłacisz od 42 do 79 euro za osobę dorosłą i od 42 do 71 za dziecko. Tam są różne pakiety mini, magic itp.
0
Ocena
olo111 odpowiedział(a) rok temu
Jak ktoś chce jechać na dłużej to są jeszcze pakiety na kilka dni: ceny zaczynają się od 133 euro dla dziecka i 150 euro dla dorosłego. Można kupić pakiet na 2, 3 lub nawet 4 dni.

Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Tydzień w Australii! Loty i noclegi ze śniadaniami w rewelacyjnej cenie! 2542 Sprawdź Wenecja poleca rejs gondolą, melodie serenady, tanie loty i świetny hotel!786 Sprawdź Wow! Tydzień na Malcie w 3* hotelu ze śniadaniami!729 Sprawdź CYPR! Zakochasz się bez reszty!12 ofert od 219 Sprawdź

Ciekawe artykuły

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Warszawy do Zurychu, z Warszawy do Dublina i połączeń lotniczych z Warszawy do Lagos.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Dortmundu, Okazje na loty z Wrocławia, Okazje na loty na weekend, Wycieczki do egzotycznych krajów, Okazje z Polski do 100 zł, loty z Krakowa do Paryża, bilety lotnicze promocje, krajowe bilety lotnicze.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Ładowarki, Łóżeczka turystyczne, Plecaki szkolne, Torby sportowe i Zestawy walizek.