Masz pytanie?

Zadaj je tutaj i uzyskaj odpowiedź.

0
Ocena
Monika zapytał(a) 12 miesiecy temu

Gdzie najlepiej usiąść w samolocie?

Odpowiedz

Odpowiedzi (3)

0
Ocena
Olka odpowiedział(a) 12 miesiecy temu
Polecam ten artykuł na ten temat! https://www.tanie-loty.com.pl/blogi/10590-jak-wybrac-najlepsze-miejsce-w-samolocie.html
0
Ocena
Iwona odpowiedział(a) 12 miesiecy temu
Ja zawsze siadam na przy wyjściu awaryjnym :) Zawsze jest o wiele więcej miejsca na nogi (jak lecisz Ryanairem albo Wizzem). Dla mnie najlepsza opcja :) Często nawet tam się przesiadam ze swojego miejsca jak jest okazja.
0
Ocena
Arek odpowiedział(a) 12 miesiecy temu
Polecam miejsca z przodu (początek samolotu w Ryanair, Wizz Air, easyJet) - tam też jest dużo miejsca na nogi i można porozmawiać z obsługą samolotu :))
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedziećna to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Powitaj wiosnę w pięknej Brugii! W cenie lot, nocleg, samochód i wizyta w Muzeum Czekolady!494 Sprawdź Walentynki w Rzymie! W cenie przelot i 4* hotel 415 Sprawdź Tanie loty na Santorini!458 Sprawdź Tanie loty na Bali!1531 Sprawdź

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Wrocławia do Moskwy, z Warszawy do Delhi oraz, połączeń lotniczych z Warszawy do Gdańska.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Dortmundu, Okazje na loty ze Szczecina, Okazje na loty na 2 tygodnie, Okazje na loty w grudniu, Okazje na loty we wrześniu, loty z Gdańska do Londynu, tanie bilety lotnicze, wyszukiwarka tanich lotów.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Adaptery podróżne, Zawieszki do bagażu, Dla Dzieci, Walizki kabinowe i Walizki twarde.