Masz pytanie?

Zadaj je tutaj i uzyskaj odpowiedź.

0
Ocena

Odpowiedzi (3)

0
Ocena
ona87 odpowiedział(a) 6 miesiecy temu
Możesz. Wszystko zależy od twojej obecnej umowy. Operator często wysyła SMS z wiadomością ile internetu bezpłatnie możesz wykorzystać :) Na 100% dostaniesz taką informację od operatora.
0
Ocena
Kuba odpowiedział(a) 6 miesiecy temu
Najlepiej kupić kartę SIM na miejscu. Jest to najtańsze i najlepsze rozwiązanie! Wiele firm sprzedaje takie pakiety nawet na lotnisku :)
0
Ocena
Igns2 odpowiedział(a) 6 miesiecy temu
Jak chcesz korzystać z messengera i whatsuppa (lub siedzieć na apce FB) to spoko - korzystaj ze swojego pakietu (w Unii Europejskiej oczywiście), jednak jak potrzebujesz wysyłać zdjęcia lub filmy, słuchać czegoś na Youtubie itp to lepiej kupić jakąś kartę SIM na miejscu (ale w mieście - na lotnisku często jest najdrożej!!!)

Wpisz swoją odpowiedź

Zobacz promocje na tanie loty do Limoges. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Limoges.

Jeżeli planujesz podróż do Francji, nie zapomnij zobaczyć ofert na tanie loty z Poznania do Marsylii, bilety lotnicze Marsylia lub tanie loty z Warszawy do Marsylii.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Warszawy do Paryża i z Krakowa do Paryża.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Wiednia, Okazje na loty z Polski, loty z Katowic do Londynu, bilety lotnicze z Poznania do Paryża Beauvais, krajowe bilety lotnicze, loty po Polsce, Loty do Francji.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Poduszki/zagłówki podróżne, Bagaż Wizzair, Torby dla dzieci, Walizki i Zestawy walizek.