Treść główna

Kiedy najtańsze są noclegi za granicą?

Odpowiedzi (10)

0
poza sezonem
0
poza sezonem
0
Moim zdaniem nie ma reguły. W ciągu roku zawsze możesz znaleźć tani nocleg, jeżeli dobrze go poszukasz. Warto korzystać z bezpośrednich stron internetowych hoteli czy hosteli lub z porównywarek. W ten sposób nocleg kupisz za niewielkie pieniądze. Jeżeli chodzi o miejsca typowo turystyczne to wiadomo, że tam najtaniej jest poza sezonem.
0
poza sezonem jest najtaniej
0
Na pewno poza sezonem jest taniej, ale też przeglądając strony typu trivado.pl czy Booking.com możesz trafić na tanie noclegi, często w bardzo atrakcyjnych cenach.
0
Wiadomo-w sezonie,np.swieta są drozsze,jednak zawsze jakis hotel/hostel ma promocje wiec trzeba uwaznie szukac i sprawdzac;)
0
W zależności gdzie się podróżuje. Są np. miasta w których ceny raczej się nie zmieniają, a jeżeli już jest to rozgraniczenie na dane sezony to ceny i tak zmieniają się nieznacznie. Dlatego ja zawsze sprawdzam różne miejsca, w różnych lokalizacjach. Zawsze można znaleźć coś tańszego, skorzystać z promocji itp.
0
Wszystko zależy w jakim kraju! W Europie tzw. sezon trwa mniej więcej w tych samych porach, ale w krajach typu Grecja, Hiszpania czy Włochy jest on dłuższy niż w Polsce. W dalszych krajach np Tajlandia jest odwrotnie- w nasze lato tam jest pora deszczowa czyli poza sezonem (co nie oznacza, że nikt tam nie jeździ bo ludzi jest non stop dużo!). 
0
To może bardzo różnie wyglądać na różnych stronkach,jednak poza sezonem powinno być taniej
0
Najłatwiej znaleźć tanie noclegi poza sezonem, czyli nie w trakcie wakacji i świąt. Polecam jednak śledzić strony rezerwacyjne, bo często nawet w obleganych terminach można znaleźć noclegi za niskie ceny.
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Sierpniowy weekend w Toskanii! Tanie loty i noclegi w mieście Krzywej Wieży!679 Sprawdź ISLANDIA potrafi zawrócić w głowie! Sprawdź tanie loty na wyspę lodu i ognia!4 oferty od 320 Sprawdź Urlop w raju – 5* hotel all inclusive na Dominikanie4049 Sprawdź Sierpniowy weekend na Mazurach! Nie przegap tanich lotów! 88 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa