Treść główna

Jak się zabezpieczyć przez kradzieżą w podróży?

Odpowiedzi 12

0
jak mam dużo gotówki to nie noszę wszystkiego w jednym miejscu, dobre są jakieś wewnetrzne kieszenie itp
0
Najlepiej porozkładać pieniądze w kilku miejscach.
0
Być czujnym, nie szpanować drogim sprzętem, wypłacając pieniądze z bankomatu zwracać uwagę na ludzi dookoła. W portfelu mieć mniejszą sumę pieniędzy, resztę schować w bezpiecznym miejscu. Nie nosić plecaka na jednym ramieniu, torebkę mieć tak przewieszoną, by nie można jej zerwać z ramienia jednym ruchem.
0
być ostrożnym, pilnować cennych rzeczy
0
zamknięta torebka, z przodu pod ręką, być czujnym
0
Trzeba być ostrożnym ale niestety, nie zawsze nawet to się udaje. Ja nigdy nie zabieram ze sobą dużej ilości pieniędzy. Wszystko trzymam blisko siebie jeżeli już mam coś wartościowego jak telefon, kartę itp.
0
być czujnym, pieniądze najlepiej nosić na szyi
0
Pieniądze jaki sprzęt mieć dobrze ukryty,bagazu nie spuszczac z oka,nie nosić przy sobie wszystkiego co się ma itd.
0
Być o krok przed złodziejem
0
Mieć oczy dookoła głowy.
0
Mieć oczy otwarte, dobrze się spakować (na wierzchu tylko najpotrzebniejsze rzeczy), nie zostawiać bagażu bez dozoru...
0
Wystarczy zachować zdrowy rozsądek. Nie pokazywać pieniędzy, nie szastać nimi na prawo i na lewo. Najlepiej (jeśli to możliwe) wyciągać niewielkie sumy z bankomatu, a nie zabierać plik gotówki na wyjazd. Warto mieć ze sobą także portfel - podpuchę, a w nim drobne pieniądze, których nie będzie żal oddać złodziejowi. Nie szpanuj drogim sprzętem, nie zachowuj się jak przestraszony i zagubiony turysta, a będzie dobrze.
Wpisz swoją odpowiedź

Najlepsze okazje

Spędź niezapomniany weekend we Florencji! Tanie loty i noclegi w centrum miasta w dobrej cenie! 565 Sprawdź Tu macie wiele do odkrycia! Tanie loty do Grecji10 ofert od 282 Sprawdź Turcja all inclusive taniej niż myślisz! 1100 Sprawdź Świetna okazja! Weekend w Porto w bardzo dobrej cenie! 497 Sprawdź
Zobacz wszystkie okazje

Nawigacja dodatkowa