Treść strony

11-czy-poza-krajami-ue-trzbe-wykupywac-ubezpieczenia-turystyczne

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Czy poza krajami UE trzbe wykupywać ubezpieczenia turystyczne?

Odpowiedzi 9

0
nie ale lepiej
0
warto zakupic  
0
jeśli kupiłeś tylko bilety, to lepiej dokupić też ubeczpiecznie, ja używam porównywarki polis ubezpieczeniowych online
0
Ubezpieczenie nie jest wymagane,ale lepiej zapłacić przysłowiowe parę groszy niż potem płakać. Koszty leczenia, transportu mogą być naprawdę horrendalne. Ja wykupuję ubezpieczenie nawet podczas podróży do krajów UE i mając kartę EKUZ.
0
Tak na prawdę to nigdzie nie trzeba mieć ubezpieczenia, robisz to na własny użytek i ochronę. Myślę, że poza granicami Europy szczególnie warto się ubezpieczać chociażby ze względu na odległość do domu. W zależności do jakiego kraju i w jakim celu (zwykłe zwiedzanie czy uprawianie sportów np.) się wybierasz, twoje ubezpieczenie może się różnić kosztami i warunkami.  Moim zdaniem warto podpytać ubezpieczyciela albo poczytać o ofertach w internecie. Pozdrawiam!    
0
Nie trzeba,ale lepiej jest to zrobić
0
Ubezpieczenie nie jest wymagane, ale według mnie warto się zabezpieczyć nawet jeśli planujemy tylko podróż w obrębie UE. Z ubezpieczeniem czuję się bezpieczniej i nie zastanawiam się, czy ktoś zwróci mi koszty leczenia. Warto jednak dokładnie sprawdzić, co obejmuje wykupiona polisa.
1
Jeśli wybierasz się z biurem podróży, wówczas w cenie wyjazdu zawarte jest ubezpieczenie. Jeśli jedziesz indywidualnie, nie masz takiego obowiązku. Jednak, dla własnego spokoju lepiej się ubezpieczyć, bo w razie jakiegoś wypadku czy niespodziewanej choroby, możesz ponieść znaczne koszty leczenia za granicą.
0
Warto mieć ubezpieczenie ponieważ potencjalne koszty leczenia zagranicą mogą być bardzo wysokie.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!11 ofert od 365 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 118 Sprawdź Planujesz wakacje w czerwcu? Znajdź idealną propozycję lotu dla siebie!30 ofert od 128 Sprawdź Tanie bilety Ryanair! Najlepsze okazje w jednym miejscu!30 ofert od 104 Sprawdź