Treść strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty.Szybko i wygodnie.

Kochasz góry? Dzięki tym profilom na Instagramie pokochasz je jeszcze bardziej

Kochasz góry? Dzięki tym profilom na Instagramie pokochasz je jeszcze bardziej

​Dobrych fotografów umieszczających swoje zdjęcia na Instagramie jest mnóstwo. W natłoku stale pojawiających się nowych fotografii, łatwo można przegapić ciekawe profile na tym serwisie społecznościowym. Redakcja Tanie-Loty.pl postanowiła podpowiedzieć niezdecydowanym, kogo warto obserwować na Instagramie. Takie zestawienia będą się pojawiały cyklicznie. W dzisiejszym wydaniu zgromadziliśmy 5 profili podróżniczych poruszających szeroko rozumianą tematykę górską i w dużej mierze skandynawską. Spodziewajcie się dużo śniegu, zórz polarnych, targanych wiatrem szczytów, górskich jezior i skalistych wybrzeży.

Alex Strohl - @alexstrohl

Profesjonalny fotograf pracujący dla różnych agencji, sprawnie łączący pracę z podróżami. Jest aktywnym promotorem alternatywnego stylu życia, stara się fotografować ludzi decydujących się żyć w dziczy, polegając jedynie na własnych zdolnościach adaptacyjnych.

Fedja Salihbasic - @felecool

Duński fotograf skupiający się głównie na skandynawskich krajobrazach. Jego zdjęcia cudownie oddają lekką surowość tamtejszego klimatu. Do miast zapuszcza się rzadko, ale jeśli już, to stara się ująć atmosferę duńskiego "hygge", czyli pewnego rodzaju przytulności i bezpieczeństwa.

Jordan Herschel - @jordanherschel

Podróżnik i poszukiwacz przygód. Pochodzi z USA, a jego zdjęcia przedstawiają wspaniałe krajobrazy okolic jeziora Tahoe, choć oczywiście nie tylko, bo często wybiera się w podróże. Regularnie powraca do motywu samotnej wędrówki i walki żywiołami.

Chris Burkard - @chrisburkard

Fotograf-samouk pochodzący z Kalifornii. Fotografuje głównie aktywności związane z podróżami i sportami: np. żegarstwo, kajakarstwo czy narciastwo. W związku ze swoim ostatnim projektem, na jego profilu znajdziecie olśniewające zdjęcia z Islandii.

Christoffer Collin - @wisslaren

Jak sam pisze na swoim profilu: stara się uchwycić na fotografii piękne rzeczy. Pochodzi ze Szwecji, a jego zdjęcia przedstawiają głównie właśnie ten kraj. Znaleźć tu można mroźne przestrzenie, fale rozbijające się o skaliste wybrzeże, zamarznięte jeziora i cudowne góry.

W kolejnych edycjach tego cyklu, znajdziecie między innymi ciekawe profile na Instagramie miejskich fotografów, polskich podróżników oraz kompilacje o różnorakiej tematyce. Będziemy się starać wybierać dla Was propozycje jak najpiękniejszych zdjęć.

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!