Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Dokąd lecieć w listopadzie? Najlepsze miejsca na słoneczny wypoczynek

Monk-in-Angkor-Wat-Cambodia.-Ta-Prohm-Khmer-ancient-Buddhist-temple-in-jungle-forest.-Famous-landmark-place-of-worship-and-popular-tourist-travel-destination-in-Asia-shutterstock_195855407

Listopad w Polsce potrafi być przygnębiający. Szaro, buro, liście już dawno spadły z drzew, a dodatkowo jeszcze deszcz i zimno. Nie wszyscy dobrze znoszą ten miesiąc. Jeśli należysz do tych, którzy nie lubią listopada, mamy dla Ciebie kilka sugestii na wyjazd właśnie w tym miesiącu. Są przecież miejsca, w których nadal świeci słońce, jest ciepło, a pogoda jest łaskawa. W egzotycznych rejonach świata w listopadzie jest już po porze deszczowej, dlatego dobrym pomysłem mogą okazać się Indie i kraje Dalekiego Wschodu. Ale wcale nie musisz wybierać się tak daleko! Są i bliższe opcje. Sprawdź jakie!

Malta

Lato na Malcie nadal trwa w listopadzie. Temperatury wynoszą od 19 do 24 stopni Celsjusza. Woda może być nieco chłodniejsza, ale zapewne bardziej wytrzymali skuszą się również na kąpiel. Malta ma wiele do zaoferowania właśnie w listopadzie. Jest już po sezonie, więc liczba turystów spada, podobnie jak ceny.

Fot. Shutterstock

Fot. Shutterstock 


Teneryfa

Przyjemne 21 stopni w listopadzie - czego chcieć więcej? Teneryfa w listopadzie to miejsce idealne na ucieczkę przed jesienią. Ogólnie Wyspy Kanaryjskie to najpewniejsza i znajdująca się najbliżej Europy opcja na wyjazd późnojesienny. Nadal można wtedy korzystać z plaż i wypoczywać na słońcu, mimo że na kontynencie jest już zimno.

Fot. Shutterstock

Kambodża

W Kambodży w listopadzie panują prawdziwe upały. 30 stopni Celsjusza kuszą niesamowicie, kiedy u nas są już prawie mrozy. Kambodża ma swoją mroczną historię, jednak ma również wiele do zaoferowania turystom. Świątynie Angkor, niezwykłe krajobrazy, odmienną kulturę i piękne plaże. 

Fot. Shutterstock

Los Angeles

W listopadzie upał staje się nieco lżejszy w Los Angeles. To dobry moment na podróż do tego miasta. Przy 23 stopniach zdecydowanie łatwiej jest zwiedzać i korzystać ze wszystkich atrakcji Miasta Aniołów. 

Fot. Shutterstock

Australia

Wszyscy, którzy marzą o dalekich podróżach, powinni zastanowić się nad Australią, jako nowym kierunkiem wyjazdowym. Temperatury w listopadzie wynoszą wtedy 24 stopnie Celsjusza (w części południowej). Nadal jest zatem ciepło i słonecznie. A pomysłów na spędzenie tam czasu jest tak dużo, że każdy znajdzie coś dla siebie. 

Fot. Shutterstock

Buenos Aires

Listopad. Buenos Aires. Maksymalnie 25 stopni Celsjusza. Co Ty na to? Stolica Argentyny już czeka, a wraz z nią zabytki, natura i niezliczone atrakcje. 

Fot. Shutterstock

Marrakesz

Magiczne miasto w Maroku jest interesującym miejscem na podróż w listopadzie. Temperatury stają się wtedy o wiele łatwiejsze do zniesienia, średnio wynoszą 23 stopnie. Rzadko kiedy zdarza się, by powietrze miało mniej 20 stopni. Miasto ma do zaoferowania niesamowitą architekturę i mnóstwo atrakcji. 

Fot. Shutterstock

Dubaj

Listopad i upały? Oczywiście, że to możliwe. Wystarczy wybrać się do Dubaju, by zakosztować 31 stopni pod koniec jesieni! 

Fot. Shutterstock

Tajlandia

Wybierz się w listopadzie do Tajlandii, np. na Ko Samui. To druga pod względem wielkości wyspa Tajlandii. Znajdziesz tam cudowne plaże, upalną pogodę (32 stopnie Celsjusza) i rajskie widoki. Do wyprawy w tamte rejony świata raczej nikogo nie trzeba przekonywać. 

Fot. Shutterstock

Nawigacja dodatkowa