Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Bruksela za 60 zł w dwie strony!

Bruksela za 60 zł w dwie strony!

Belgijskie czekoladki, Atomium, piękna starówka... w Brukseli nie można się nudzić. To piękne miasto zwiedzać można godzinami! A my mamy dla Was bilety w rewelacyjnych cenach! Loty w dwie strony z Warszawy, na pokładach linii Ryanair kosztują dziś 60 zł! Zapraszamy!

Kontynuuj czytanie

Wiosenny tydzień w Brukseli - tanie loty - 78 zł w dwie strony!

Wiosenny tydzień w Brukseli - tanie loty - 78 zł w dwie strony!

​Zapraszamy w kwietniu do Brukseli!

Piękna stolica Belgii na wiosnę w fantastycznej cenie! Lecimy za 78 zł w dwie strony, a nocleg mamy dla was już za 76 zł za osobę, za noc!

Bruksela to miasto pełne atrakcji! Zachwycająca starówka, stary ratusz, urocze kamieniczki, restauracyjki i puby, w których zjeść możemy pyszne mule i skosztować belgijskiego piwa, sprawiają, że klimat starego miasta przyciąga każdego!

Nieco dalej siedziba Parlamentu Europejskiego, imponujące szklane wieżowce i powiewające flagi wszystkich państw unii, piękne parki, pełne kwiatów, Atomium, Zamek Królewski.. Bruksela jest pełna atrakcji!

Zapraszamy!

Kontynuuj czytanie

Krótki citybreak w Brukseli za 225 zł (lot+hotel)

Krótki citybreak w Brukseli za 225 zł (lot+hotel)

​Zapraszamy do pięknej Brukseli!

W kwietniu miasto rozkwita tysiącem kwiatów, a liczne parki zapraszają do spacerów. Piękna starówka z mnóstwem kawiarni i restauracji zachwyca każdego kto się tam pojawi. Ludzie w ogródkach piją belgijskie piwa i raczą się mulami, które przyrządzane są tu rewelacyjnie. Na ulicach stoją foodtrucki z belgijskimi goframi, z witryn sklepów kuszą belgijskie czekolady.

Wiosna w Brukseli jest piękna. Chcecie sprawdzić?

Zapraszamy na krótki wypad do miasta!

Kontynuuj czytanie

Tanie loty do Brukseli - 78 zł w dwie strony!!

Tanie loty do Brukseli - 78 zł w dwie strony!!

Świetna cena lotu do Brukseli z Gdańska! Zapraszamy na przedłużony weekend do stolicy Belgii!

Dlaczego Bruksela? To wyjątkowe miasto dla całej Europy. Tutaj w wysokich, szklanych wieżowcach mieści się Europarlament i zapadają najważniejsze decyzje. Bruksela to też piękne stare miasto. Zjawiskowy Grand Place, na którym mieści się majestatyczny ratusz. Rynek otoczony starymi kamienicami, w których pełno jest nastrojowych kawiarni i restauracji serwujących pyszne piwa i mule, belgijskie czekoladki w pachnących sklepikach, Atomium oraz rozległe parki.

Na pewno warto! Zapraszamy!

Kontynuuj czytanie

Tanie zwiedzanie! Dwudniówki w Brukseli za 63 zł w dwie strony!

Tanie zwiedzanie! Dwudniówki w Brukseli za 63 zł w dwie strony!

​W lutym zapraszamy Was w świetnej cenie do Brukseli! 

Ceny zaproponowane przez linię Ryanair pozwalają zaplanować niskobudżetowy, krótki pobyt ze zwiedzaniem tego pięknego miasta. A jest tutaj co oglądać! Atomium, centrum Parlamentu Europejskiego, czy jeden z najpiękniejszych rynków Europy z niesamowitym Ratuszem, czy czarną kamienicą to początek listy. Bruksela jest również znana ze swoich przysmaków, takich jak gofry, czy bardzo dobrze przyrządzane mule.

Każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli termin, który dziś wam proponujemy nie jest dla was atrakcyjny, równie dobre ceny znajdziecie 18 - 21. 01.2016. Zapraszamy!

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa