Są pewne miejsca, które trzeba zobaczyć chociaż raz życiu. O niektórych z nich zapewne już słyszałeś, o innych być może dowiesz się po raz pierwszy. Jeśli zadajesz sobie pytanie: gdzie na wakacje? to właśnie tutaj możesz poszukać inspiracji. Zaczynamy!

6. Egzotyczne Bali

Bali słynie ze swoich ośrodków wellness, gdzie można zregenerować siły, odpocząć i dać wymasować z siebie cały ból. Znajduje się tam również wiele niesamowicie położonych świątyń, idealnie nadających się do wypełnienia się energią duchową. Malowniczych zakątków jest na wyspie ogromna liczba. Warto wspomnieć o klifach Uluwatu, pięknych piaszczystych plażach Bali, ukrytych w dżungli wodospadach czy tarasach ryżowych w Ubud. Właśnie ze względu na liczbę możliwych fantastycznych rzeczy, które można robić na Bali, warto tam pojechać na dłużej. Zwłaszcza, że na miejscu czeka jeszcze pyszne jedzenie i zawsze świeże owoce.

Sprawdź tanie bilety na Bali

Fot. Shutterstock
1 KOMENTARZ
  1. U nas Grecja i to już w sieprniu! <3 Przeglądaliśmy oferty różnych biur podróżny no i z Itaki, właśnie na Grecję się super opcja trafiła, a doszliśmy do wniosku, że te ok. 30 stopni jakie na maj przypada najlepiej się nam przysłuży 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here