Niektóre bardzo drogie atrakcje na świecie można zaliczyć za darmo, jeśli akurat ma się urodziny. To przemiły prezent podczas wakacji, więc warto to zaplanować. Zwłaszcza, że jeśli rzeczywiście odwiedzisz wszystkie te 7 miejsc na świecie, gdzie wejdziesz za darmo w urodziny, możesz oszczędzić nawet około 900 zł!

2. Stand-up na żywo w USA

Uwielbiasz stand-up? W USA ta sztuka rozrywki króluje, stamtąd pochodzi i tam weszła na wyższy poziom. Masz okazję obejrzeć galę stand-upu za darmo w urodziny i to właśnie w Stanach Zjednoczonych! Konkretnie mówiąc możesz się dostać za darmo na Stand Up Live! na Jefferson Street w Phoenix przez cały miesiąc urodzin, jeśli wcześniej zarejestrujesz się na stronie standuplive.com i odbierzesz darmowy bilet. Bilety na stand-up w Phoenix kosztują najczęściej między 15 a 25 dolarów, więc oszczędzasz nawet około 95 zł.

W Polsce stand-uperzy kojarzeni są błędnie z artystami kabaretowymi. Jeśli nie spotkałeś się z tą dziedziną sztuki i nic Ci nie mówi komediowy monolog w interakcji z publicznością, zachęcamy do obejrzenia jakiegoś przykładowego filmiku, ale uwaga – stand-up nie ma nic wspólnego z poprawnością polityczną.

Zobacz: Tanie loty do USA

Scena stand-upowa. Fot. Carlos Delgado; CC-BY-SA 3.0
1 KOMENTARZ
  1. W Polsce jeszcze fajna atrakcja na Lubelszczyznie Magiczne Ogrody – okolice Janowca po przeciwnej stronie Wisly od Kazimierza Dln..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here