Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli od 18 lat-1+
 • Młodzież 12-18 lat-0+
 • Dzieci 2-12 lat-0+
 • Niemowlęta do 2 lat-0+
 • Wybierz
Szukaj
 • polska firma
 • 20 lat na rynku
 • 500 000 klientów
 • bezpieczne płatności
 • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Barcelona z Poznania za 168 zł!

Barcelona z Poznania za 168 zł!

Barcelona z Poznania w październiku w rewelacyjnej cenie!

Za 7 dni w Barcelonie możemy zapłacić jedynie 756 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 168 zł oraz siedem noclegów w centrum Barcelony za 588 zł od osoby za cały pobyt (w pokoju dwuosobowym). W październiku temperatury na pewno będą przyjemniejsze niż w Polsce. A do tego tapas, zabytkowa architektura, Gaudi, piękne parki, urokliwe uliczki. Warto zarezerwować bilety lotnicze i noclegi już teraz!

Nasza propozycja:

 1. 25.10.15 r.   7:00 Poznań - 9:45 Barcelona El Prat
 2. 01.11.15 r.   10:20 Barcelona El Prat - 13:15 Poznań

Niższa (wskazana przez nas) cena za bilety lotnicze obowiązuje posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club podróżujących z małym bagażem podręcznym nie przekraczającym wymiarów 42x32x25cm. Cena wszystkich biletów lotniczych dla osób nie będących członkami WDC to 258 zł.

Zarezerwuj lot

Bilety można zarezerwować w naszym Centrum Rezerwacji. Otrzymujecie dzięki temu: polskojęzyczną obsługę zapewnioną przez konsultantów infolinii, pakiet rabatów na zakupy i usługi, przydatne w każdej podróży, tj. wynajem samochodu, zakup walizki lub przewodników turystycznych czy możliwość otrzymania faktury VAT za bilet. Możecie też płacić kartą, przelewem (zwykłym i online), gotówką oraz przez PayPal.

ZAREZERWUJ BILETY LOTNICZE W NASZYM CENTRUM REZERWACJI

lub

ZAREZERWUJ BILETY LOTNICZE NA STRONIE LINII LONICZYCH

Zarezerwuj nocleg w Barcelonie

Najtańsze hotele, hostele i apartamenty znajdziecie na www.hotel.tanie-loty.com.pl oraz na www.booking.com! Każdy znajdzie coś dla siebie!

 

Na miejscu proponujemy noclegi w La Casa de Lilly. Za nocleg zapłacimy 84 zł od osoby. Za pobyt dla dwóch osób w pokoju dwuosobowym (7 nocy) zapłacimy 1 184 zł. Pokój w tej cenie ma prywatną łazienkę.

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj samochód na lotnisku w Barcelonie

Korzystanie z atrakcji, które oferuje nam Barcelona z pewnością ułatwi wypożyczony samochód. Pozwoli on również w dojeździe z/na lotnisko. Skorzystaj z naszej oferty:

Tania - wypożyczalnia to miejsce, w którym możesz zarezerwować samochód w wybranym przez Ciebie mieście, zarówno w kraju jak i zagranicą. Oferujemy kilkanaście tysięcy lokalizacji na całym świecie. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie!

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj parking przy lotnisku w Poznaniu

Jeśli wybierasz się na lotnisko w Poznaniu własnym samochodem z zamiarem pozostawienia go aż do swojego powrotu - zarezerwuj już dzisiaj miejsce parkingowe. Zebraliśmy dla Was naprawdę bogatą ofertę tanich parkingów w sąsiedztwie lotniska. Tanio, bezpiecznie i pewnie!

ZAREZERWUJ

Przydatne informacje

Skorzystaj z informacji zebranych przez nas w przewodniku turystycznym o Barcelonie. Znajdziesz tam informacje takie jak:

Potrzebujesz walizki kabinowej?

Nawigacja dodatkowa