Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Lato 2015: Rzym z Katowic w czerwcu za 108zł!

Lato 2015: Rzym z Katowic w czerwcu za 108zł!

Już w czerwcu, dokładnie za nieco ponad dwa tygodnie, możecie wybrać się do Rzymu! Członkowie Wizz Discount Club za bezpośrednie przeloty na trasie Katowice - Rzym Fiumicino zapłacą jedynie 108 zł! W tak niskiej cenie dostępne są dwa terminy 15-17.06 oraz 14-17.06 

Żeby uzyskać tytułową cenę należy być członkiem Wizz Discount Club oraz podróżować tylko z małym bagażem podręcznym o wymiarach nie przekraczających 42x32x25 cm.

Rzym nie jest Waszym wymarzonym kierunkiem na lato 2015? Sprawdźcie inne propozycje na nadchodzące wakacje!

Zarezerwuj lot

Nasza propozycja obejmuje termin 15-17.06.2015:

b2ap3_thumbnail_rzym28515.png

Tytułowa cena obowiązuje posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club podróżujących z małym bagażem podręcznym nie przekraczającym wymiarów 42x32x25cm. Cena biletów bez WDC jest o 90zł wyższa.

Warto rozważyć zamówienie Karty Kredytowej Raiffeisen Polbank Wizz Air. Dzięki niej otrzymacie darmowe członkostwo w Wizz Discount Club - wartość 139 zł oraz 500 punktów o równowartości 50 zł na start! Zamów swoją kartę już dziś>>

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj hotel

Najtańsze hotele, hostele i apartamenty znajdziecie na: www.booking.com  i  www.tani-hotel.com.pl

Najtańsze noclegi zarezerwujecie w położonym poza Rzymem czterogwiazdkowym obiekcie Seven Hills Village Resort Rome. Zakwaterowanie w tym miejscu będzie Was kosztować jedynie 20zł za noc za osobę!

b2ap3_thumbnail_Hotel-Rzym-1.png

Jeżeli szukacie jednak czegoś w lepszej lokalizacji, proponujemy zakwaterowanie w dwugwiazdkowym obiekcie Pitagora Two B&B położonym w samym centrum Wiecznego Miasta. Nocleg w tym miejscu przy pobycie dwóch osób to koszt 57zł za noc za osobę. W cenę wliczone jest śniadanie.

b2ap3_thumbnail_Hotel-Rzym-2.png

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj samochód na lotnisku

Jeżeli zamiast komunikacją publiczną wolicie poruszać się samochodem, proponujemy wypożyczenie auta już od 106zł za dzień:

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj parking

Wybieracie się na lotnisko własnym samochodem i potrzebujecie miejsca, gdzie będziecie mogli bezpiecznie zostawić swoje auto na czas urlopu? Nic prostszego - możecie skorzystać z naszej wyszukiwarki parkingów znajdujących się w okolicy lotniska w Katowicach.

ZAREZERWUJ

Przydatne informacje

Szukacie informacji o Rzymie? Zapraszamy do naszego przewodnika turystycznego.


Potrzebujesz walizki kabinowej?

Nawigacja dodatkowa