Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Słoneczne Rimini i urzekające San Marino w lipcu za 456 zł (lot + nocleg)

Słoneczne Rimini i urzekające San Marino w lipcu za 456 zł (lot + nocleg)

Jeśli nie macie jeszcze planów na wakację to warto zastanowić się nad naszą propozycją. 5 lipcowych dni na słonecznych plażach Rimini i wycieczka do San Marino. Lot w terminie 20-24 lipca z Katowic do Bolonii to koszt 148 zł. Za nocleg w pokoju dwuoobowym ze śniadaniem w Rimini zapłacicie 308 zł.

Rimini to największe miasto wypoczynkowe nad Adriatykiem. Tutejsze szerokie, piaszczyste plaże i bogata infrastruktura przyciągają nie tylko Włochów. Jeżeli zapragniecie czegoś więcej niż kąpiel w morzu, grzanie na plaży i deletowanie włoską kuchnia to warto wybrać się na całodniową wycieczkę do San Marino. Tu odkryjecie piękne górskie widoki, dobrze zachowane fortyfikacje i zamki. Idealne połączenie na lipcowy urlop.

Zarezerwuj lot

b2ap3_thumbnail_Kat-Bolonia13315.png 

ZAREZERWUJ

Najprostrzym sposobem dostania się do Rimini i San Marino jest przejazd samochodem. Można go wynająć jeszcze w Polsce - informacja poniżej.

Jeśli wolisz lokalne środki transportu to najtańszy sposób aby dostać się z Bolonii do Rimini to przejazd pociągiem. Koszt to około 7 – 8  euro w jedną stronę.

Natomiast dojazd z Rimini do San Marino najlepiej pokonać autobusem firmy Bonelli Bus kursującym co 75 minut (rozkład jazdy i cennik w formacie PDF). Autobusy odjeżdżają spod dworca kolejowego a bilet w obie strony kosztuje 8 euro.

Zarezerwuj hotel

b2ap3_thumbnail_noclegRimini13315.png

 Rezerwując nocleg w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem zapłacicie już od 77 zł/os. za noc.

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj samochód

Najlepszym i najbardziej wygodnym środkiem transportu do Rimini i San Marino będzie samochód. Skorzystaj z poniższej wypożyczalni i ciesz się urokami Włoch już od wyjścia z lotniska.

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj parking

Aby w pełni cieszyć się z wyjazdu, pozostaw swój samochód na bezpiecznym miejscu parkingowym tuż przy lotnisku w Katowicach.

ZAREZERWUJ

Przydatne informacje

Włochy i San Marino urzekają swoim pięknem i bogatymi atrakcjami. Aby dowiedzieć się czegoś więcej nie tylko o zabytkach lecz także o kulturze, historii i zwyczajach panujących w obu krajach zajrzyj na nasze strony:

Potrzebujesz walizki kabinowej?

Nawigacja dodatkowa