Treść strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Bagaż kabinowy? To nic strasznego!

Bagaż kabinowy? To nic strasznego!

W wakacje tanie linie lotnicze bombardują nas atrakcyjnymi ofertami cenowymi. Już za kilkadziesiąt złotych można spędzić weekend na słonecznej plaży czy w pięknym mieście marzeń. Co zrobić, by tanie bilety rzeczywiście pozostały tanie? Opłata za dodatkowy lub niewymiarowy bagaż może sprawić, że urlop już na początku będzie mniej udany. Warto więc odpowiednio przygotować się do takiej podróży i zaopatrzyć się w odpowiednią walizkę.

Pamiętajmy o tym, że wymiary bagażu podręcznego często są narzucane odgórnie przez linie lotnicze. Aby uniknąć niemiłych niespodzianek, przed podróżą warto sprawdzić, jakiej wielkości bagaż możemy ze sobą zabrać do samolotu. Informacje o maksymalnych wymiarach często można znaleźć na stronach internetowych poszczególnych przewoźników.

Linie słynące z najbardziej restrykcyjnych wymiarów walizek to Ryanair oraz Wizz Air. Walizki, które możemy zabrać na pokłady tych przewoźników muszą być naprawdę dobrze dopasowane do postawionych wymagań, co nie jest łatwe biorąc pod uwagę dość niewielkie wymiary dopuszczalnego bagażu.

Na rynku są jednak walizki, które radzą sobie z tymi wymaganiami. Odpowiednie modele udało nam się znaleźć w aktualnej ofercie WITTCHEN, który posiada naprawdę duży wybór kabinówek w przystępnych cenach, aktualnie walizki można kupić już od 99zł. Walizkami WITTCHEN lubią chwalić się też znane osoby,ostatnio w podróż zabrali je Justyna Tomańska i Mariusz Totoszko. Najlepsze jest to, że dostępne kolekcje są naprawdę bardzo różnorodne, więc z łatwością można wybrać walizkę, która wpadnie nam w oko,nawet jeśli nie trafimy za pierwszym razem, wymiana na inny model jest darmowa. Dużą zaletą jest też szybka realizacja zamówień, przesyłki dostarczane są w ciągu 48 godzin, więc nawet jeśli udało nam się złowić bilety last minute, to walizka dotrze do nas jeszcze przed urlopem.

Pamiętajmy też, że przy wyborze kabinówki należy pamiętać o jej kształcie i materiale. Czy ma kieszenie,czy została wykonana z twardego tworzywa czy z miękkiego materiału, to wszystko zależy od naszych potrzeb i oczekiwań. Miękka walizka jest bardziej elastyczna, możemy wypychać ją do granic możliwości lub zostawić w niej odrobinę przestrzeni i w niczym to nie przeszkodzi, twarda z kolei musi być wypełniona idealnie, tak by zminimalizować ryzyko uszkodzenia. Poza tym, walizki z twardego tworzywa często mają tylko dwie duże przegrody, w których wszystko musimy zmieścić. Zaletą walizek miękkich jest większa ilość kieszeni, w których z dużą łatwością będzie można zachować porządek w bagażu.

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!