image/svg+xml
Infolinia: +48 61 6429 407

Infolinia czynna:
Poniedziałek - Piątek 9:00-20:00,
Sobota 10:00-14:00,
Niedziela 17:00-21:00

Koszt połączenia według stawek operatora.

1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • Wybierz
Szukaj
przelot złożony
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.


Hotele w Las Palmas

Wybierając się na urlop do Las Palmas warto wcześniej poszukać odpowiedniego hotelu i zarezerwować pokój na stronie: hotele.

Najtańsze miejsca noclegowe znajdziemy w jednogwiazdkowych pesiones. Ceny za dwuosobowy pokój z łazienką zaczynają się już od 19 euro od osoby. Zdarzają się też pokoje tylko z umywalką i łazienkami na zewnątrz.

Turystyka jest obecnie głównym źródłem finansowym wyspy, dlatego baza hotelowa całej wyspy jest urozmaicona. W samym Las Palmas znajdziemy tanie, małe hotele, w których znajdziemy miejsce noclegowe już za 25 euro, ale dostępnych jest też wiele pięciogwiazdkowych, bardzo luksusowych hoteli, w których ceny są bardzo wysokie.

Jednym z najlepszych obiektów w Las Palmas jest pięciogwiazdkowy Hotel Santa Catalina, który powstał jako pierwszy hotel na Gran Canarii w 1890 roku. Hotel w dalszym ciągu funkcjonuje i jest jednym z najbardziej prestiżowych hoteli miasta. Gościli tu między innymi Winstona Churchila, Agata Christie, Gregory Peck, hiszpańska Rodzina Królewska, prezydent Chin. Obiekt został odnowiony w 1997 roku i znajduje się w rezydenckiej części Ciudad Jardin, w samym centrum Doramas Park. Niedaleko znajdują się Palacio de Congresos, Institucion Ferial, Alfredo Kraus Auditorium i główna część handlowa. Pokoje urządzone są w stylu kolonialnym. Hotel oferuje swoim gościom w cenie pobytu: darmowy parking, dojazd autobusem na plażę Las Canteras, wstęp do własnego Centrum SPA i kasyna Las Palmas. W pokojach jest bezprzewodowy Internet. Miejsce w hotelu można zarezerwować na naszej stronie rezerwacji hotelowej.
 

”.

Przepraszamy, nie mamy informacji o hotelach w tym miescie. Aby wyszukac hotele w innych miastach przejdz do serwisu

Tani-hotel.com.pl
Zobacz więcej

Kalendarze

Coraz więcej Chińczyków lata. To prawda obiektywna i bezsprzeczna. Coraz więcej obywateli tego kraju ma dostęp do tego środka transportu. Ze względu na rozwój gospodarczy, rośnie liczba ludzi, nawet tych pochodzących z biedniejszych rejonów, których stać na zakup biletu lotniczego. Jednak poziom znajomości etykiety nie wzrasta wraz z bogaceniem się podróżnych. Dlatego właśnie chińskie linie lotnicze przeprowadzają wojskowe wręcz szkolenia dla stewardes, by mogły sobie poradzić z trudnymi pasażerami.Trening a'la marines

Czytaj dalej

Aleksandra stworzył(a) nowy wpis na blogu Pieniądze w podróży w Wideo 39 minut(y) temu

  ...

Czytaj dalej