Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Tanie loty do Pizy w kwietniu! 188 zł w dwie strony!

Tanie loty do Pizy w kwietniu! 188 zł w dwie strony!

Piza w kwietniu w rewelacyjnej cenie!

Tym razem proponujemy Wam czterodniową podróż w kwietniu z Warszawy do Pizy w rewelacyjnej cenie 457 zł za osobę! Cena ta obejmuje koszt przelotów na trasie Warszawa - Piza - Warszawa za 188 zł oraz 3 noclegi za 269 zł od osoby.

Chyba nie ma osoby, która nie słyszałaby o słynnej krzywej wieży w Pizie. Bez wątpienia warto ją zobaczyć na własne oczy! Pamiętajmy, że krzywa wieża jest tylko jedną z atrakcji, które na nas czekają w Pizie. Temperatura w kwietniu na pewno nas nie zawiedzie!

Kontynuuj czytanie

Tanie bilety lotnicze do Toskani z Gdańska za 186 zł

Tanie bilety lotnicze do Toskani z Gdańska za 186 zł

Piękne krajobrazy, kwitnąca roślinność, włoska gościnność i przepyszna kuchnia to i jeszcze więcej czeka na Was w Toskanii! Okolice Pizy sprzyjają odpoczynkowi i aktywnemu spędzeniu czasu w pięknych pensjonatach. Jeśli wolicie pozostać w Pizie to koniecznie zobaczcie słynną Krzywą Wieżę i wybierzcie się do Katedry Santa Maria Assunta. Jeśli chcecie spędzić kilka dni w tym wyjątkowym miejscu to zachęcamy do naszej dzisiejszej oferty.

Za lot do Pizy bezpośrednio z Gdańska zapłacicie dziś jedynie 186 zł. Nie wahajcie się ani chwili dłużej, piękna Toskania czeka na Was już tej wiosny!

Kontynuuj czytanie

5 dni we Florencji z Gdańska za 356 zł (w cenie lot + nocleg ze śniadaniami)

5 dni we Florencji z Gdańska za 356 zł (w cenie lot + nocleg ze śniadaniami)

Toskania - piękne krajobrazy, kwitnąca roślinność, włoska gościnność i przepyszna kuchnia, czyż nie brzmi to cudownie? Do tego piękne zabytki Florencji - jednego z najpiękniejszych miast we Włoszech. Zobacz najsłynniejszą katedrę tego miejsca - Santa Maria del Fiore, której widok na długo pozostanie w Waszej pamięci. Jeśli marzycie o odpoczynku w tym wyjątkowym regionie jakim jest Toskania to najwyższa pora spełnić te pragnienia. 

Dziś proponujemy Wam spędzienie 5 dni we Florencji. Za lot do Pizy bezpośrednio z Gdańska zapłacicie 198 zł. Nocleg w willi ze śniadaniami we Florencji to koszt 40 zł/ os  za noc. Aby najbardziej komfortowo dostać się z lotniska do Florencji proponujemy wynajęcie samochodu.

Kontynuuj czytanie

Piza z Warszawy na wiosnę za 158 zł w obie strony!

Piza z Warszawy na wiosnę za 158 zł w obie strony!

​Pierwszym i być może jedynym skojarzeniem związanym z Pizą dla większości turystów jest Krzywa Wieża, obfotografowana na miliony mniej lub bardziej oryginalnych sposobów wizytówka miasta. Co roku odwiedza ją nawet 10 milionów turystów. Nie każdy wie, że w rzeczywistości Krzywa Wieża jest dzwonnicą i liczy sobie ponad 650 lat. Co poza osławioną perełką architektury ma nam do zaoferowania to miasto? Ważnym zabytkiem jest również Katedra Santa Maria Assunta oraz Museo Nazionale di San Matteo. 

Warto pamiętać, że Pisa jest położona w bardzo malowniczym regionie Toskania, który słynie z przepięknych krajobrazów i dobrego wina. Zapraszamy do Pizy w terminie 3-6.04.2016 w super cenie 158 zł.

Kontynuuj czytanie

Tanie bilety do Toskanii! Piza z Gdańska już za 146zł!

Tanie bilety do Toskanii! Piza z Gdańska już za 146zł!

​Piza jest centralnym miastem jednego z najpiękniejszych regionów Włoch - Toskanii. Krzywa Wieża i pozostałe zabytki miasta takie jak baptysterium, katedra lub zabytkowa nekropolia Camposanto, słynne malownicze widoki w całym regionie... Czy trzeba czegoś więcej, by chcieć się tam wybrać? Pozostaje tylko rozejrzeć się za biletami lotniczymi w rozsądnej cenie, ale wyręczamy Was w poszukiwaniach! Mamy ciekawą ofertę na spędzenie kilku dni w Toskanii już w styczniu.

Za bilety z Gdańska do Pizy z wygodnymi przesiadkami w Paryżu zapłacicie jedynie 146zł! Proponujemy podróż w terminie 20-24.01.2016. Termin ten pozwoli Wam zwiedzić wszelkie atrakcje bez tłumów innych odwiedzających ten jeden z najpopularniejszych regionów Włoch.

Kontynuuj czytanie

Piza z Gdańska za 165zł!

Piza z Gdańska za 165zł!

Krzywa Wieża w Pizie jest jednym z najsłynniejszych symboli Włoch, nie jest jednak jedynym interesującym miejscem w tym mieście. Poza wieżą w Pizie warto zobaczyć również katedrę, baptysterium, zabytkową nekropilię - Camposanto, kościół Santa Maria della Spina oraz otoczony średniowiecznymi budynkami Piazza dei Cavallieri. W mieście odwiedzić można również kilka muzeów. 

Dzisiaj proponujemy Wam tanie przeloty do Pizy z Gdańska. Za loty z wygodnymi przesiadkami z Paryżu i w Brukseli zapłacicie jedynie 165zł! W tak niskiej cenie polecicie do Toskanii w terminie 17-22.02.2016.

Kontynuuj czytanie

Piękna Toskania - tanie bilety lotnicze bezpośrednio z Gdańska w czerwcu za 218 zł!

Piękna Toskania - tanie bilety lotnicze bezpośrednio z Gdańska w czerwcu za 218 zł!

Piękne krajobrazy, kwitnąca roślinność, włoska gościnność i przepyszna kuchnia to i jeszcze więcej czeka na Was w Toskanii! Okolice Pizy sprzyjają odpoczynkowi i aktywnemu spędzeniu czasu w pięknych pensjonatach. Jeśli chcecie spędzić tydzień w tym wyjątkowym miejscu to zachęcamy do naszej dzisiejszej oferty.

Za lot do Pizy bezpośrednio z Gdańska zapłacicie dziś 218 zł. Nie wahajcie się ani chwili dłużej, piękna Toskania czeka na Was już tej wiosny!

Kontynuuj czytanie

Malownicza Toskania już za 150 zł!

Malownicza Toskania już za 150 zł!

Czas na Pizę!

Tym razem proponujemy Wam podróż w styczniu z Berlina do Pizy w rewelacyjnej cenie 493 zł za osobę! Cena ta obejmuje koszt przelotów na trasie Berlin - Piza - Berlin za 150 zł oraz 4 noclegi za 343 zł od osoby. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania. Natomiast na lotnisko w Berlinie, bez problemu i w dobrej cenie, możemy pojechać na przykład z którymś z przewoźników autobusowych.

Kontynuuj czytanie

Piza z Warszawy w październiku za 218 zł!

Piza z Warszawy w październiku za 218 zł!

Malownicza Toskania w październiku za 218 zł Cena jest dostępna dla wszystkich!!

Tym razem proponujemy szybki trzydniowy wypad z Warszawy do Pizy. Za cały pobyt zapłacimy 514 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 218 zł (Warszawa - Piza - Warszawa) oraz trzy noclegi w centrum miasta za 296 zł od osoby za cały pobyt (pokój dwuosobowy). W cenę noclegów mamy wliczone śniadania.

Kontynuuj czytanie

Piza na jesień za 198 zł!

Piza na jesień za 198 zł!

​Podróże jesienią mają w sobie bardzo dużo uroku, szczególnie gdy wybieramy tak piękny region jak Toskania. Zapraszamy Was na krótki wypad do Pizy. Czas na fotkę z krzywą wieżą i oglądanie przepięknych krajobrazów. Proponowany termin podróży to 11-14.10.2015, a cena biletów lotniczych to tylko 198 zł! Zainteresowani? Jeżeli tak to musicie się śpieszyć - w tej cenie tylko 3 bilety.

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa