Bangkok nazywany jest przez niektórych miastem grzechu. Dużo w tym racji bo zgrzeszyć można tu dosłownie na setki sposobów. Niektórzy zostają tu na kilka dni, inni chętnie spędziliby tu całe swoje życie. Bangkok to miasto skrajności – zakochasz się od pierwszej minuty, albo szczerze znienawidzisz to miejsce. Dziś o 11 rzeczach, które powinieneś zrobić w Bangkoku i samodzielnie zdecydować jaka relacja połączy Cię ze stolicą Tajlandii.

2.  Pójdź na masaż tajski

Masaż stóp, pleców, a może klasyczny tajski? Gabinety masażu znajdują się dosłownie na każdym kroku, a urocze Tajki będą nas entuzjastycznie zachęcać do oddania się w ich ręce. Już samo obserwowanie tych ulicznych stoisk jest ciekawym doświadczeniem. Rzędy foteli, które zajmują przyjezdni i lokalsi – jedni drzemią, inni nadrabiają zaległości w internecie. Pozostali zazwyczaj z fascynacją przyglądają się zwinnym ruchom masażysty.

Ceny masażu w Tajlandii są bardzo atrakcyjne. Za 30 minut relaksującego masażu stóp zapłacimy 150 bahtów tajskich czyli nieco ponad 15 zł. Po całym dniu intensywnego zwiedzania masaż stóp jest prawdziwym wybawieniem.

masaż
Fot. Pixabay
Poprzedni artykułNajwiększe zamki w Europie (Top 9). Jest też polski!
Następny artykułTe 25 miejsc trzeba odwiedzić w nadchodzącym roku! To must see! Na liście również polskie miasto
blank
Z wykształcenia marketingowiec, a z pasji dziennikarz, bloger i podróżnik. Od kilku lat odkrywa zakątki Europy i pomaga innym spełniać podróżnicze marzenia. W wolnych chwilach, choć takie zdarzają się rzadko, gotuje i czyta książki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here