Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Dokąd lecieć w grudniu? Najlepsze miejsca na słoneczny wypoczynek

Beautiful-woman-in-bikini-relaxing-on-wooden-swing-under-tree-and-looking-destinations-sea-beach-Koh-Lading-island-Andaman-sea-Krabi-province-Thailand-shutterstock_651297709

Grudzień jest trudnym miesiącem do podróżowania. Wszędzie można się natknąć na świąteczne elementy, które stale przypominają o niezakupionych prezentach, niezrobionych zakupach, czy ogólnym szale bożonarodzeniowym. Dobrym pomysłem może być wyjazd w jakieś ciepłe miejsce, gdzie zima nie dotarła, a Święta i Nowy Rok można spędzać w nieco odmienny niż zwykle sposób.

Kontynuuj czytanie

Dokąd lecieć w listopadzie? Najlepsze miejsca na słoneczny wypoczynek

Monk-in-Angkor-Wat-Cambodia.-Ta-Prohm-Khmer-ancient-Buddhist-temple-in-jungle-forest.-Famous-landmark-place-of-worship-and-popular-tourist-travel-destination-in-Asia-shutterstock_195855407

Listopad w Polsce potrafi być przygnębiający. Szaro, buro, liście już dawno spadły z drzew, a dodatkowo jeszcze deszcz i zimno. Nie wszyscy dobrze znoszą ten miesiąc. Jeśli należysz do tych, którzy nie lubią listopada, mamy dla Ciebie kilka sugestii na wyjazd właśnie w tym miesiącu. Są przecież miejsca, w których nadal świeci słońce, jest ciepło, a pogoda jest łaskawa. W egzotycznych rejonach świata w listopadzie jest już po porze deszczowej, dlatego dobrym pomysłem mogą okazać się Indie i kraje Dalekiego Wschodu. Ale wcale nie musisz wybierać się tak daleko! Są i bliższe opcje. Sprawdź jakie!

Kontynuuj czytanie

To najlepsze kierunki na podróż! Zobacz czy trafiłeś w wyborem

To najlepsze kierunki na podróż! Zobacz czy trafiłeś w wyborem

Travelers' Choice to ranking stworzony przez Trip Advisor. Znamy już zwycięzców tegorocznej edycji w kategorii "najlepsze cele podróży". O ocenie miejsc decydowało miliony internautów. Zobacz, gdzie zdaniem milionów trzeba polecieć w tym roku. Zgadzasz się z tym rankingiem czy dołożyłbyś swoją destynację? Może byłeś już we wszystkich miejscach z tej listy TOP10?

Kontynuuj czytanie

Trendy na tanie wakacje 2017! W tych miejscach na pewno nie zbankrutujesz

Trendy na tanie wakacje 2017! W tych miejscach na pewno nie zbankrutujesz

​Jednym wakacje kojarzą się z wypoczynkiem, innym z przygodą. Jakie by to nie były skojarzenia dalekie są od zmartwień. Trzeba jednak wybrać takie miejsce na urlop, które nie pochłoną nam całych oszczędności. Nie oszukujmy się, w sezonie tanio nie jest. Serwis Hoppa opublikował raport pokazujący gdzie w tym roku będzie najdrożej, a gdzie najtaniej. Prościej mówiąc, gdzie będzie się opłacało podróżować. 

Kontynuuj czytanie

Kiedy lecieć do Kambodży?

Kiedy lecieć do Kambodży?

​Co przychodzi Ci pierwsze na myśl, jeśli pomyślisz o Kambodży? Pewnie Angkor Wat, prawda? Ale Kambodża to też rajskie plaże i cudowna, barwna, orientalna kultura. Nie mówiąc już o pięknym wodnym świecie czy uroczych miasteczkach. Na pewno pływające wioski na Tonle Sap robią wrażenie. Tak czy inaczej jest wiele powodów by odwiedzić to czarowne miejsce. Ale kiedy najlepiej się tam wybrać?

Kontynuuj czytanie

Te miejsca w Azji warto odwiedzić w tym roku

Te miejsca w Azji warto odwiedzić w tym roku

​Jeśli jeszcze nie byłeś w Azji i nie doświadczyłeś tej niezwykłej, orientalnej kultury i widoków, masz szansę zrobić to w tym roku. Pokażę Ci kilka wspaniałych miejsc. Jeśli się tam wybierzesz, na pewno nie pożałujesz. Rusz na spotkanie z wielką przygodą. Business Insider zamieścił listę pięknych miejsc w Azji, które warto zobaczyć w 2017 roku. Zaprezentuję Ci kilka z nich.

Kontynuuj czytanie

4 magiczne miejsca zbudowane z myślą o wiośnie

4 magiczne miejsca zbudowane z myślą o wiośnie

Wiosna! Wreszcie nadeszła! A wraz z nią równonoc wiosenna, zatem można świętować pożegnanie zimy. W ramach uczczenia tego pierwszego dnia zwiastującego ciepło i zieleń, zabierzcie się wraz z nami do miejsc, które powstały z myślą właśnie o wiosennym przesileniu. 

Tegoroczna równonoc jest szczególna ze względu na rok przestępny, który znacząco przyspieszył jej nadejście. Tak wczesnego nadejścia wiosny nie było od 1896 roku! Od tysiącleci zajmowano się badaniem tego zjawiska, jako że był to jedyny możliwy sposób mierzenia pór roku. Aby uczcić ten dzień, stworzyliśmy listę starożytnych budowli, które zostały zaprojektowane w taki sposób, by idealnie współgrać z nadejściem wiosny.

Kontynuuj czytanie

Kambodża z Warszawy za 2249 zł! Dużo terminów!

Kambodża z Warszawy za 2249 zł! Dużo terminów!

​Marzy Wam się egzotyczna podróż? Być może zainteresuje Was Kambodża. To państwo o bardzo ciekawej i barwnej przeszłości. Mieszkańcy dzisiejszej Kambodży są potomkami Khmerów, którzy 1200 lat temu stworzyli imperium, zajmujące terytoria Malezji, Wietnamu, Birmy, Laosu oraz Tajlandii. To niezwykły, ale wciąż mało znany kraj. Kambodża może się pochwalić niezwykle egzotyczną fauną - tamtejsze lasy zamieszkują m.in słonie, tygrysy, tapiry i nosorożce. 
Jedną z największych atrakcji Kambodży jest Angkor, dawna stolica imperium Khmerów. To jedna z najwspanialszych atrakcji archeologicznych świata, która została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. 

Zapraszamy Was do Kambodży w super cenie 2249 zł! Bilety na przeloty dostępne od stycznia aż do czerwca 2016. 

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa