Treść strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Dwa tygodnie na Dominikanie już za 2072zł! W cenie przelot i noclegi!

Dwa tygodnie na Dominikanie już za 2072zł! W cenie przelot i noclegi!

Zapraszamy do pełnej gorącego słońca, flamenco, korridy i fiesty Andaluzji! W październiku możecie polecieć do Malagi, jednego z głównych miast tego historycznego hiszpańskiego regionu, bezpośrednio z Wrocławia za 338 zł! Już etymologia nazwy regionu - Al-Andalus - wskazuje na głębokie arabskie korzenie. Będąc na miejscu wyraźnie odczuwa się tysiąclecia bujnej historii, gdzie kultura hiszpańska miesza się z arabską. Dzięki zróżnicowanemu terenowi i obfitej roślinności południe Hiszpanii słynie również z pięknego krajobrazu. Można tu znaleźć dzikie plaże z białym piaskiem, ciągnące się bez końca gaje oliwne, parki narodowe, szlaki górskie, stoki narciarskie, a nawet pustynię. W październiku zapewne będziecie także mogli rozkoszować się słońcem na słynnej plaży Costa Del Sol.

Bezpośrednie loty do Malagi odbędziemy liniami Ryanair za 338 zł w dwie strony. W tej cenie jest bagaż podręczny, którego wymiary nie przekraczają 55 x 40 x 20 cm a waga 10 kg. Oprócz niego na pokład możecie wnieść 1 małą torebkę o maksymalnych wymiarach 35 x 20 x 20 cm.

Zarezerwuj lot

b2ap3_thumbnail_Wrocaw---Malaga_20150715-205843_1.PNG

Bilety na powyższej trasie można zarezerwować w naszym Centrum Rezerwacji. Otrzymacie dzięki temu: polskojęzyczną obsługę zapewniona przez konsultantów infolinii, pakiet rabatów na zakupy i usługi, przydatne w każdej podróży, tj. wynajem samochodu, zakup walizki lub przewodników turystycznych czy możliwość otrzymania faktury VAT za bilet. Możecie też płacić kartą, przelewem (zwykłym i online), gotówką oraz przez PayPal.

ZAREZERWUJ

Bilety możecie również zarezerwować na stronie przewoźnika

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj hotel

Na południe od Malagi, w miejscowości Benalmadena, tuż przy wspomnianej wcześniej Costa Del Sol dostępny jest hotel w cenie już od 49 zł za osobodobę przy podróży we dwoje!

b2ap3_thumbnail_hotel-Andaluzja.PNG

ZAREZERWUJ 

Przydatne informacje

Zarezerwuj samochód

Wycieczka po Andaluzji? Tylko wypożyczonym autem! Do rezerwacji polecamy portal Tania-Wypożyczalnia.pl, gdzie możecie zarezerwować samochód w wybranej lokalizacji. Rezerwacja on-line jest o tyle wygodna, że istnieje możliwość przeglądania i porównywania wielu ofert bez pośpiechu. Dokonacie jej poniżej.

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj parking

Jeśli wybieracie się na lotnisko we Wrocławiu samochodem z zamiarem pozostawienia go - zarezerwujcie miejsce wcześniej. W sąsiedztwie portu lotniczego znajduje się kilka parkingów, z których w prosty sposób można dotrzeć do terminalu. Parkingi są zlokalizowane w najbliższej okolicy portu lotniczego. 

ZAREZERWUJ

Potrzebujesz walizki kabinowej?