Treść strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Goa z Katowic za 1773 zł!

Goa z Katowic za 1773 zł!

Poznajcie najczystszy region Indii z piaszczystymi szerokimi plażami, które niczym nie ustępują tym europejskim - oto Goa! Jeśli planujecie egzotyczną wycieczkę na wschód koniecznie rozważcie naszą propozycję 9 dni na indyjskim zachodnim wybrzeżu Morza Arabskiego. Turystów przyciąga tam jak magnes przede wszystkim przyroda – jest tu wiele plaż kameralnych i jakby ukrytych, liczne rezerwaty a znaczną część powierzchni zajmują lasy. Najbardziej znanym parkiem narodowym jest rezerwat ptaków Salim Ali. Z tutejszych zabytków natomiast warto wymienić Bazylikę Bom Jesus oraz fort Aguada. Z ciekawszych miejsc zaś Muzeum Historii i Kultury Indii. Możecie się poczuć trochę jak w Portugalii, której kiedyś Goa była kolonią. Wpływy do dziś widać wyraźnie w architekturze regionu, a zwłaszcza w wyglądzie lokalnych świątyń. Nasza oferta to przeloty na trasie Katowice - Kijów - Dubaj - Goa. Pierwszy odcinek pokonujemy linią Wizzair, zaś kolejne Flydubai. Podróż powrotna przebiega podobnie z tym, że w Kijowie dostajemy niejako w pakiecie 2 dni na zwiedzenie stolicy w oczekiwaniu na powrotne połączenie do Katowic. Za wszystkie loty zapłacicie bardzo dobre 1773 zł! A doliczając do tego jedynie 286 zł za 9 noclegów w Goa oraz 31 zł za dwie noce w Kijowie, koszt podróży zamyka się w kwocie 2090 zł od osoby!

Zarezerwuj lot

b2ap3_thumbnail_kijw---Goa.PNG

b2ap3_thumbnail_kato-kijw_20150708-231731_1.PNG

Ceny biletów na trasie Katowice - Kijów będą najniższe jeśli jesteście klubowiczami Wizz Discount Club. Warto rozważyć zamówienie Karty Kredytowej Raiffeisen Polbank Wizz Air. Dzięki niej otrzymacie darmowe członkostwo w Wizz Discount Club ­ wartość 139 zł oraz 500 punktów o równowartości 50 zł na start!Zamów swoją kartę już dziś>>

Zarezerwuj hotel

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej - w regionie Goa, niespełna 25 km od lotniska, możecie znaleźć hotel, w którym każda doba przy podróży we dwoje kosztowała będzie jedyne 31,5 zł!

b2ap3_thumbnail_Goa-hotel.PNG

ZAREZERWUJ\

Nie zapomnieliśmy o dwóch nocach w Kijowie. Ich koszt to jedynie 31 zł od osoby!

b2ap3_thumbnail_Kijw-nocleg.PNG

ZAREZERWUJ

Szukasz przydatnych informacji?

Zarezerwuj samochód

Chcecie wypożyczyć auto i wyruszyć w głąb Indii? Tania-Wypożyczalnia.pl to miejsce, w którym możecie zarezerwować samochód w wybranym mieście, zarówno w kraju jak i zagranicą. Kilkanaście tysięcy lokalizacji na całym świecie, rezerwacja on-line, przeglądanie i porównywanie wielu ofert bez pośpiechu. Rezerwacji możecie dokonać już teraz a auto odbierzecie od razu po wylądowaniu na lotnisku w Goa.

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj parking

Jeśli wybieracie się na lotnisko w Katowicach samochodem z zamiarem pozostawienia go - zarezerwujcie miejsce wcześniej. W sąsiedztwie portu lotniczego znajduje się kilka parkingów, z których w prosty sposób można dotrzeć do terminalu. Parkingi są zlokalizowane w najbliższej okolicy portu lotniczego. 

ZAREZERWUJ

Potrzebujesz walizki kabinowej?