Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Lato last minute: Fuerteventura za 300 zł!

Lato last minute: Fuerteventura za 300 zł!

Czasami warto, mimo zaplanowanego urlopu, czekać do ostatniej chwili z podjęciem decyzji o kierunku podróży. Jeśli właśnie rozpoczynacie wakacje, mamy dla was ofertę last minute wczasów na Fuerteventurze! Loty z Berlina dostępne są za rewelacyjne 300 zł! 

Łapcie wiatr w żagle, pakujcie walizki i eksplorujcie Kanary!

Kontynuuj czytanie

Lato 2016: Tydzień na Gran Canarii za 680 zł! (loty + apartament)

Lato 2016: Tydzień na Gran Canarii za 680 zł! (loty + apartament)

​Rozpocznijcie wakacje podróżą na Wyspy Kanaryjskie! Na Gran Canarię polecicie już za około 350 zł w obu kierunkach! To naprawdę świetna oferta lotów, tym bardziej, że to przecież szczyt sezonu! Do tanich biletów lotniczych dorzucamy równie tanie noclegi - 660 zł za tygodniowy wynajem 2-osobowego apartamentu! 

Pakujcie walizki!

Kontynuuj czytanie

Rodos last minute: tydzień za 528 zł! (lot + apartament)

Rodos last minute: tydzień za 528 zł! (lot + apartament)

​Skąpane słońcem Rodos na wyciągnięcie ręki! Mamy dla Was tanie loty na tą grecką wyspę, które w połączeniu ze świetną ofertą wynajmu apartamentu w bliskiej odległości od lotniska, zamkną koszt tygodniowego wypoczynku w kwocie 528 zł! Jeśli tylko możecie pozwolić sobie na tak spontaniczny wypad, nie ma się nad czym zastanawiać!

Kontynuuj czytanie

Tanie loty na Riwierę Turecką: Antalya za 398 zł!

Tanie loty na Riwierę Turecką: Antalya za 398 zł!

​Zawsze słoneczna Turecka Riwiera wciąż w świetnych cenach! Loty z Berlina do Antalyi w obu kierunkach dostępne są już za 398 zł! 

Jeśli chcecie połączyć pobyt nad morzem z górskim klimatem to Antalya będzie do tego miejscem idealnym. Riwiera Turecka w sezonie wypoczynkowym zwiększa swoją populację ponad dwukrotnie do prawie 2 milionów osób. W lutym hotele nie są aż tak oblegane, co uczyni wypoczynek spokojniejszym a i pogoda powinna być wciąż bardzo letnia. Nigdzie indziej nad wschodnim Morzem Śródziemnym nie znajdziecie tak wspaniałych szerokich plaż i nie doświadczycie takiej gościnności. Do wypoczynku zachęcają dodatkowo niezliczone urocze zatoczki, a wokół kwitnie bujna zieleń. 

Kontynuuj czytanie

Riwiera Turecka za 380 zł z Berlina!

Riwiera Turecka za 380 zł z Berlina!

Wypocznijcie w ferie na zawsze słonecznej Tureckiej Riwierze! Loty z Berlina do Antalyi w obu kierunkach dostępne są już za 380 zł! Jeśli chcecie połączyć pobyt nad morzem z górskim klimatem to Antalya będzie do tego miejscem idealnym. Riwiera Turecka w sezonie wypoczynkowym zwiększa swoją populację ponad dwukrotnie do prawie 2 milionów osób. W styczniu hotele nie są aż tak oblegane, co uczyni wypoczynek spokojniejszym a i pogoda powinna być wciąż bardzo letnia. Nigdzie indziej nad wschodnim Morzem Śródziemnym nie znajdziecie tak wspaniałych szerokich plaż i nie doświadczycie takiej gościnności. Do wypoczynku zachęcają dodatkowo niezliczone urocze zatoczki, a wokół kwitnie bujna zieleń. 

Kontynuuj czytanie

Antalya z Berlina na 9 dni za 587 zł! (loty + noclegi)

Antalya z Berlina na 9 dni za 587 zł! (loty + noclegi)

​Nie przepadacie za przedświąteczną bożonarodzeniową gorączką? Spakujcie walizki i na przełomie listopada i grudnia odpocznijcie na wciąż słonecznej Tureckiej Riwierze. Jeśli chcecie połączyć pobyt nad morzem z górskim klimatem to Antalya będzie do tego miejscem idealnym. Riwiera Turecka w sezonie wypoczynkowym zwiększa swoją populację ponad dwukrotnie do prawie 2 milionów osób. W grudniu hotele nie są już tak oblegane, co uczyni wypoczynek spokojniejszym a i pogoda powinna być wciąż bardzo letnia. Nigdzie indziej nad wschodnim Morzem Śródziemnym nie znajdziecie tak wspaniałych szerokich plaż i nie doświadczycie takiej gościnności. Do wypoczynku zachęcają dodatkowo niezliczone urocze zatoczki, a wokół kwitnie bujna zieleń.

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa