Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Majówka na Seszelach! Loty za 2142 zł z Berlina!

Majówka na Seszelach! Loty za 2142 zł z Berlina!

​Szukacie pomysłu na tegoroczną majówkę? Dysponujecie urlopem, który pozwoli ją wydłużyć o kolejne dni maja? Polecamy egzotyczną wyspę, a właściwie archipelag wysp - Seszele! W systemie rezerwacyjnym linii Air Berlin dostępne są bilety lotnicze za 2142 zł! W cenie jest już bagaż rejestrowany, a loty odbywają się z lotniska Berlin Tegel.

Na cały archipelag Seszeli składają się 92 wyspy, z których zamieszkiwana jest zaledwie połowa. Największą i najgęściej zaludnioną wyspą jest Mahe - to także cel naszej podróży. Nadmorską scenerię tego zakątka cechuje duża różnorodność – od granitowych urwisk ze wzburzonymi falami morskimi, po spokojne, osłonięte palmami zatoczki. Przylatujcie, a nie będziecie chcieli stąd wracać!

Kontynuuj czytanie

Tanie loty do Nowego Jorku - 1239 zł w dwie strony!

Tanie loty do Nowego Jorku - 1239 zł w dwie strony!

Zapraszamy do Nowego Jorku! Bardzo dobra oferta lotów w terminach od stycznia do marca! 

Do Nowego Jorku w proponowanej przez nas cenie polecicie z Pragi, powrót planowany jest do Wiednia. Z obu tych miast znajdziecie dogodne połączenia autobusowe z dużymi miastami w Polsce. 

Termin podróży dostosować możecie do swoich możliwości urlopowych korzystając z naszego Kalendarza Lotów. My przygotowaliśmy dla was ofertę dla jednego z wybranych terminów. 

Wielka przygoda czeka!

Kontynuuj czytanie

Last minute: Przeloty do Bangkoku za 1856zł w dwie strony!

Last minute: Przeloty do Bangkoku za 1856zł w dwie strony!

​Jeśli chcecie uciec naprawdę daleko, kochacie słońce, lubicie turkosuwą wodę, widok palm kokosowych i beztroskie lenistwo z pewnością spodoba Wam się Tajlandia! Zwłaszcza, ze na miejscu czekają na Was rewelacyjne ceny noclegów! Świetna okazja to spełnienia jednego z podróżniczych marzeń ;) Na miejscu czekają Was dwa tygodnie!

Bangkok z pewnością jest jednym z najbardziej egzotycznych miast na naszej planecie. Nawet krótka wizyta w tym miejscu to niezapomniane zetknięcie z inną kulturą, a przy tym ogromna porcja dobrej zabawy w orientalnym stylu. [dowiedz się więcej!]

Kontynuuj czytanie

HIT! Koczin (Indie) z Krakowa za 1597zł!

HIT! Koczin (Indie) z Krakowa za 1597zł!

Indie w świetnej cenie! W systemie rezerwacyjnym Air Berlin pojawiły się świetne ceny przelotów do Indii! Macie okazję polecieć z Krakowa do Koczin za 1597zł! Po drodze czekają Was przesiadki w Berlinie i Abu Zabi!

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa