Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Dubaj z Warszawy za 697zł!

Dubaj z Warszawy za 697zł!

Burj Khalifa, Burj al Arab, Wyspy Palmowe i The World, liczne muzea i arabskie targi ociekające złotem to tylko część miejsc wartych uwagi w Dubaju. Dubaj jest niezwykły pod każdym względem, bo co innego można powiedzieć o kosmopolitycznej metropolii, która powstała na środku pustyni właściwie z niczego? Jest to miasto, w którym wszystko jest "naj": najwyższe, największe, najdroższe. Zdecydowanie warto je zobaczyć!

Do Dubaju dostaniecie się z Warszawy już za 697zł! Proponujemy podróż w terminie 23.05-3.06.2016. Po drodze czekają Was dłuższe przesiadki w Budapeszcie - możecie wykorzystać je na zwiedzenie interesującej stolicy Węgier.

Kontynuuj czytanie

Tydzień w Dubaju za 1132zł! W cenie przeloty oraz noclegi!

Tydzień w Dubaju za 1132zł! W cenie przeloty oraz noclegi!

Któż nie słyszał o Dubaju, największej atrakcji Zjednoczonych Emiratów Arabskich? Burj Khalifa, Burj al Arab, Wyspy Palmowe i The World, liczne muzea i arabskie targi ociekające złotem to tylko część miejsc wartych uwagi w trakcie pobytu w tym niezwykłym mieście. 

Do Dubaju dostaniecie się z Warszawy już za 719zł! Proponujemy podróż w terminie 18-27.05.2016. Loty odbywają się z przesiadką w Budapeszcie, tak więc dłuższą przerwę w podróży możecie wykorzystać na zwiedzenie węgierskiej stolicy. Jako że tak dobra cena jest efektem promocji Wizz Air, która obowiązuje jedynie dzisiaj - nie zastanawiajcie się zbyt długo nad zakupem! 

Kontynuuj czytanie

Czerwcowy tydzień w Dubaju za 1248 zł (lot + hotel ze śniadaniami)!

Czerwcowy tydzień w Dubaju za 1248 zł (lot + hotel ze śniadaniami)!

Zastanawiacie się jak spędzić tegoroczny urlop? Nasza propozycja to tydzień w Dubaju w świetniej cenie. Już na czerwiec możecie kupić lot z Warszawy z przesiadką w Budapeszcie za 791 zł w dwie strony! Jeśli mieszkacie na południu Polski warto rozważyć dojazd do Budapesztu. Wtedy cena biletów wyniesie o 139 zł taniej! Nocleg w Dubaju to koszt 65 zł/os za noc. 

Co warto zobaczyć na miejscu? Przede wszystkim najwyższy budynek świata Burj Khalifa, ogrody na pustyni, sztuczną wyspę i najdroższy na świecie hotel Burj Al Arab, gdzie czekoladowy deser posypywany jest wiórkami złota. Dubaj to także wyścigi wielbłądów oraz tor Ferrari. Na co dzień można to wszystko zobaczyć w telewizji, ale może warto zobaczyć to wszystko na własne oczy!

Kontynuuj czytanie

Dubaj z Warszawy za 585zł już w styczniu!

Dubaj z Warszawy za 585zł już w styczniu!

Nie każdy przepada za zimową aurą, dlatego jeżeli chcecie uciec w styczniu gdzieś, gdzie jest naprawdę ciepło, polecamy Dubaj! Panują tam wtedy przyjemne temperatury wynoszące ok. 25 stopni. Przy okazji tej podróży będziecie mogli w drodze powrotnej zwiedzić również Budapeszt. Za bilety z Warszawy zapłacicie jedynie 585zł! Proponujemy loty w terminie 18-25.01.2016.

Kontynuuj czytanie

Dubaj i Budapeszt w jednej podróży z Warszawy za 552zł!

Dubaj i Budapeszt w jednej podróży z Warszawy za 552zł!

Dawno nie było tak dobrej ceny na loty do Dubaju! Dzięki dzisiejszej promocji Wizz Air (20% zniżki dla członków WDC) do Zjednoczonych Emiratów Arabskich polecicie z Warszawy już za 552zł! Jako że są to loty z przesiadką w Budapeszcie, przy okazji będziecie mogli zwiedzić również węgierską stolicę. Proponujemy podróż w terminie 11-17.01.2016. W styczniu w Dubaju panują bardzo przyjemne temperatury wynoszące ok. 25 stopni, więc jest to idealny kierunek na podładowanie nieco już wyczerpanych zimą baterii.

Kontynuuj czytanie

Dubaj z Warszawy w styczniu za 656zł!

Dubaj z Warszawy w styczniu za 656zł!

​Wróciły niższe ceny na przeloty z Polski do Zjednoczonych Emiratów Arabskich! Do Dubaju polecicie w styczniu z Warszawy już za 656zł. W ZEA panują wtedy bardzo przyjemne temperatury wynoszące ok. 25 stopni - czy potrzeba czegoś jeszcze, by zachęcić Was do tej podróży w trakcie naszej zimy? Przy okazji przesiadek będziecie mogli zwiedzić również Budapeszt. Proponujemy loty w terminie 13-20.01.2016. 

Kontynuuj czytanie

Dubaj z Warszawy za 660zł!

Dubaj z Warszawy za 660zł!
Bilety lotnicze do Dubaju ponownie dostępne w korzystnej cenie! Zapłacicie za nie tylko 660zł! Po drodze czekają na Was również zwiedzanie Budapesztu. To dobra okazja dla tych, którzy chcą zaoszczęðzić. Cena rekompensuje kilkugodzinną podróż tanią linią lotniczą.

O Dubaju: położony nad Zatoką Perską Dubaj to prawdopodobnie największa turystyczna atrakcja Zjednoczonych Emiratów Arabskich! Układ tego miasta przypomina kwartały uporządkowanych nowoczesnych osiedli, poprzecinanych pasami szerokich ulic, prowadzących na piękne plaże i pustynię, z której niemal wyrastają wyjątkowe drapacze chmur. [czytaj więcej]

Kontynuuj czytanie

12 dni w Dubaju za 2071zł (loty i noclegi ze śniadaniem)

12 dni w Dubaju za 2071zł (loty i noclegi ze śniadaniem)Ostatnia szansa na zarezerwowanie pobytu w Dubaju w dobrej cenie! Za przeloty z Pragi z jedną wygodną przesiadką w Stambule zapłacicie 879 zł. W cenę biletów wliczony jest jeden bagaż podręczny oraz jeden bagaż rejestrowany o wadze nie przekraczającej 20kg! Loty odbywają się na pokładzie linii Pegasus Airlines. Kilka słów o...
Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa