Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Stambuł z Warszawy za 190 zł w dwie strony!

Stambuł z Warszawy za 190 zł w dwie strony!

​Stambuł miasto pełne historii, egzotycznego orientu, "Oko Świata" dziś dostępne dla was w fantastycznej cenie! Jeśli chcecie poznać inne spojrzenie na świat, zobaczyć piękno tradycji tureckich, skosztować pysznej kuchni, to oferta właśnie dla was!

W grudniu do Stambułu polecimy wyjątkowo tanio. Planując podróż z krótkim pobytem w Budapeszcie, na bilety wydamy zaledwie 190 zł na całej trasie (cztery loty). Aby uzyskać tak dobrą cenę na loty, należy posiadać członkostwo Wizz Discount Club.

Kontynuuj czytanie

Paryż, Piza i Budapeszt w jednej podróży za 252 zł!

Paryż, Piza i Budapeszt w jednej podróży za 252 zł!

​Dziś mamy dla Was prawdziwy euro-trip! Spędź swój urlop w trzech pięknych Europejskich miastach. Poznaj romantyczny Paryż, odpocznij w pięknej Toskanii i zwiedzaj stolicę Węgier jeszcze w tym roku! Za podróż do Francji, Włoch i Węgier w terminie 1-11 grudnia zapłacicie jedynie 252 zł!

Podróżując linią Ryanair w cenie biletu mamy dwa bagaże podręczne: jeden o wymiarach, które nie mogą przekroczyć : 55cm x 40cm x 20cm (waga max 10 kg) oraz drugi bagaż o wymiarach nie przekraczających : 35cm x 20cm x 20cm.

Część lotów odbywa się na pokładzie linii Wizz Air, żeby uzyskać tytułową cenę należy być członkiem Wizz Discount Club oraz podróżować tylko z małym bagażem podręcznym o wymiarach nie przekraczających 42x32x25 cm.

Kontynuuj czytanie

Budapeszt na Mikołajki za 78zł!

Budapeszt na Mikołajki za 78zł!

​Zróbcie sobie lub bliskiej Wam osobie mikołajkowy prezent i wybierzcie się do Budapesztu! To miasto w zimowej scenerii prezentuje się wyjątkowo pięknie. Ośnieżone dachy największych atrakcji stolicy, świąteczne jarmarki, spacer brzegiem Dunaju a na obiad rozgrzewający gulasz. Zachęcamy do odwiedzenia Budapesztu już w grudniu w rewelacyjnej cenie 78 zł.

Kontynuuj czytanie

Warszawa - Stambuł za 225zł!

Warszawa - Stambuł za 225zł!

​Podróż do Stambułu przez Budapeszt ponownie dostępna w atrakcyjnej cenie! Tym razem za bilety zapłacicie tylko 225zł! Zdecydowanie warto! Wycieczkę rozpoczynamy od pobytu w stolicy Węgier gdzie spędzimy jeden dzieńi, następnie udajemy się do największego miasta w Turcji na tydzień. Oczywiście możecie modyfikować podróż według własnych preferencji jednak wtedy zapłacicie więcej za przeloty. Koniecznie musicie zwiedzić kultowa miejsca jak Parlament w Budapeszcie czy Błękitny Meczet w Stambule! Podróżujemy linią lotniczą Wizz Air.

Kontynuuj czytanie

Budapeszt i Stambuł w jednej podróży za 230zł!

Budapeszt i Stambuł w jednej podróży za 230zł!

​Wiemy, że niektórzy z Was lubią planować swoje podróże z wyprzedzeniem dlatego dzisiaj proponujemy Wam wycieczkę do Budapesztu i Stambułu na początku 2016 roku! Macie okazję zaoszczędzić, ponieważ łącznie za wszystkie bilety zapłacicie 230zł, a za noclegi możecie zapłacić tylko 188zł!

To bardzo dobra okazja żeby zwiedzić te dwa miasta. Budapeszt oceniany jest jako jedno z najpiękniejszych miast Europy, a Stambuł do zaoferowania ma bajkową mieszankę Orientu i Zachodu. Decydując się na podróż spędzicie po 3 dni w każdym z miejsc to wystarczająco dużo czasu żeby spróbować lokalnej kuchni, zobaczyć zabytki i poczuć choć na chwilę atmosferę obu tych miast.

Kontynuuj czytanie

Budapeszt i Istambuł w jednej podróży za 245 zł!

Budapeszt i Istambuł w jednej podróży za 245 zł!

Chcecie odwiedzić miejsce, w którym Europa spotyka Azję? Nic trudnego. Wystarczy, że wybierzecie się do Stambułu. Na dodatek dorzucamy jeden dzień w pięknym Budapeszcie. Co warto zobaczyć w Budapeszcie? Przede wszystkim parlament, bazylikę św. Stefana, most Łańcuchowy i Zamek Królewski. W Istambule polecamy słynny Błękitny Meczet oraz pałac Topkapi. Proponowany termin podróży to 25.11-02.12.2015 w cenie 245 zł (bez WDC ok. 140 zł więcej).

Kontynuuj czytanie

Stambuł i Budapeszt z Warszawy za 188zł!

Stambuł i Budapeszt z Warszawy za 188zł!
tani hotel w Stambule
tani hotel w Stambule


Podróż do Stambułu przez Budapeszt ponownie dostępna w atrakcyjnej cenie! Tym razem za bilety zapłacicie tylko 188zł! To jedna z najniższych cen na tej trasie jaką widzieliśmy! Dlatego zdecydowanie warto! Wycieczkę rozpoczynamy od pobytu w stolicy Węgier gdzie spędzimy dwa dni, a następnie udajemy się do największego miasta w Turcji na...
Kontynuuj czytanie

Urlop w Budapeszcie za 252zł! (Loty i noclegi!)

Urlop w Budapeszcie za 252zł! (Loty i noclegi!)
tani lot do Budapesztu
tani lot do BudapesztuPodobno jedno z najpiękniejszych miast Europy, ale dlaczego mielibyście ufać nam na słowo? Już za 78 zł macie okazję przekonać się sami! Właśnie tyle będzie Was kosztować przelot na trasie Warszawa - Budapeszt! Rewelacyjna okazja żeby wybrać się na inspirujący jak i niskobudżetowy urlop. Za całą podróż możecie zapłacić  252  zł! Kilka...
Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa