Treść strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

MEGA HIT! Bilety od Ryanair za 78 zł - Wenecja, Sardynia, Rzym, Barcelona i wiele innych!

MEGA HIT! Bilety od Ryanair za 78 zł - Wenecja, Sardynia, Rzym, Barcelona i wiele innych!

Jeśli jesteście szczęśliwymi posiadaczami amerykańskiej wizy i dysponujecie urlopem na samym początku lata takiej okazji nie możecie przegapić! Z Warszawy do Miami z przesiadką w Brukseli polecicie za 1390zł! Miami leży w strefie tropikalnego klimatu monsunowego, z całorocznym okresem z letnimi temperaturami, więc o pogodę możecie być spokojni. Biały piasek i lazurowa woda wspaniale oddają nastrój i klimaty tropików. Tutaj również znajdziemy promenadę usianą palmami, wzdłuż której powstały jak grzyby po deszczu liczne kafejki, bary i restauracje z widokiem na ocean. Miami Beach nigdy nie zasypia! Miami to w końcu centrum światowych finansów, handlu międzynarodowego, kultury, mediów, rozrywki i sztuki! W 2008 roku magazyn Forbes wyróżnił je jako „najczystsze miasto Stanów Zjednoczonych”, biorąc pod uwagę całoroczną czystość powietrza, wody pitnej, ulic, „zielone” obszary, a także wdrażane programy recyklingowe. Czy słusznie? Przekonajcie się sami!

Z Warszawy wylatujemy 22 czerwca liniami Wizzair do Brukseli, w której spędzamy jedną noc. 23 czerwca z Jetairfly wybieramy się już do celu naszej podróży - Miami, w którym spędzamy 13 nocy aby 6 lipca wrócić do Brukseli. Z uwagi na różnice czasowe jesteśmy w niej 7 lipca i tego samego dnia wracamy na warszawskie Okęcie liniami Wizzair. Cena lotów to jak już wspomnieliśmy gorące 1390zł!

Zarezerwuj lot

b2ap3_thumbnail_bru-miami.PNG

b2ap3_thumbnail_waw-bru_20150612-212926_1.PNG

Cena biletów Wizzair będzie najniższa jeśli jesteście klubowiczami Wizz Discount Club. Warto rozważyć zamówienie Karty Kredytowej Raiffeisen Polbank Wizz Air. Dzięki niej otrzymacie darmowe członkostwo w Wizz Discount Club ­ wartość 139 zł oraz 500 punktów o równowartości 50 zł na start!Zamów swoją kartę już dziś>>

Tanie loty na lato 2015

Szukasz taniego lotu lub wycieczki na wakacje? Nie interesuje Cię Chorwacja? Sprawdź zatem nasze inne propozycje na lato 2015!INNE PROPOZYCJE NA LATO 2015

Zarezerwuj hotel

Najtańsze noclegi znajdziecie na portalu tani-hotel.com.pl. Korzystając zeń właśnie, proponujemy Best Miami Hotel, w którym za 13 noclegów ze śniadaniami zapłacicie 1442 zł od osoby przy podróży we dwoje.

b2ap3_thumbnail_miami-hotel.PNG

ZAREZERWUJ
Nie zapomnieliśmy o przymusowym noclegu w Brukseli. Jego koszt to 99 zł za osobę.

b2ap3_thumbnail_bru-hotel.PNG

ZAREZERWUJPrzydatne informacje

Zarezerwuj samochód

Chcecie wyruszyć w podróż po innych Stanach USA? Podróżujcie po kraju samochodem! Do rezerwacji polecamy portal Tania-Wypożyczalnia.pl, gdzie możecie zarezerwować auto z opcją odbioru i zwrotu na lotnisku zaraz po wylądowaniu na Florydzie. Rezerwacja on-line jest o tyle wygodna, że istnieje możliwość przeglądania i porównywania wielu ofert bez pośpiechu. Rezerwacji możecie dokonać poniżej.

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj parking

Jeśli wybieracie się na warszawskie Okęcie samochodem z zamiarem pozostawienia go - zarezerwujcie miejsce wcześniej. W sąsiedztwie portu lotniczego znajduje się kilka parkingów, z których w prosty sposób można dotrzeć do terminalu. Parkingi są zlokalizowane w najbliższej okolicy portu lotniczego. 

ZAREZERWUJ

Potrzebujesz walizki kabinowej?