Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Lanzarote i Bruksela w jednej podróży z Warszawy za 368zł!

Lanzarote i Bruksela w jednej podróży z Warszawy za 368zł!

Lanzarote to jedna z wysp wchodzących w skład archipelagu Wysp Kanaryjskich. Jej surowy wulkaniczny wygląd znacznie odróżnia ją od pozostałych wysp Makaronezji. Jeżeli chcecie przekonać się na własne oczy, jak piękne jest to miejsce, koniecznie skorzystajcie z naszej poniższej oferty. Za loty z Warszawy na Lanzarote na przełomie listopada i grudnia zapłacicie 368zł! Przy okazji będziecie mogli zwiedzić również stolicę piwa i czekolady - Brukselę. Nasza propozycja obejmuje termin 28.11.-3.12.2015. 

Kontynuuj czytanie

Korsyka, Paryż i Bruksela w jednej podróży z Warszawy za 356zł!

Korsyka, Paryż i Bruksela w jednej podróży z Warszawy za 356zł!

Jeszcze w październiku możecie wybrać się w świetnej cenie na niezwykłą wyspę, jaką niewątpliwie jest Korsyka! Loty odbywają się do Figari. Ponadto w trakcie tej samej podróży będziecie mogli zwiedzić również Paryż - światowej sławy stolicę mody i zakochanych oraz Brukselę - miasto znane z najlepszego belgijskiego piwa i czekolady. Proponujemy loty w terminie 11-17.10.2015. Cena biletów na wszystkie odcinki lotów wynosi jedynie 356zł!

Kontynuuj czytanie

Macedonia i Belgia w jednej podróży za 202 zł!

Macedonia i Belgia w jednej podróży za 202 zł!

​Przedstawiamy Wam dziś propozycję ciekawej podróży łączonej do Belgii i Macedonii. Za bilety lotnicze zapłacicie tylko 202 zł (bez WDC 42 zł więcej). Głównym celem podróży będzie perełka Bałkanów Skopje. Na miejscu warto zobaczyć najważniejszy symbol miasta - kamienny most, wybrać się do licznych muzeów, które przedstawią Wam historię miasta i kraju, a także przyjrzeć się z bliska pięknemu zabytkowemu akweduktowi. W Brukseli polecamy Wam przepiękny ratusz, Atomium, Katedrę św. Michała i św. Guduli a także kultową figurkę-fontannę Manneken pis, która jest niekwestionowanym symbolem Brukseli.

Kontynuuj czytanie

Bruksela na przedłużony weekend za 274 zł (lot+hotel) !

Bruksela na przedłużony weekend za 274 zł (lot+hotel) !

​Szukacie pomysłów na weekendowe wypady? Dziś proponujemy wam podróż do Brukseli. Stolica Belgii to przepiękne miasto, ze starą, zabytkową starówką, która wieczorami ma niezwykły klimat. Piękne kamienice, imponujący ratusz i wąskie uliczki pełne gwarnych restauracji, pubów i kawiarni, gdzie zjeść można wyśmienite mule, skosztować imponującej ilości piw (pub Delirium Tremens zapisany jest w księdze Guinnesa jako miejsce w którym serwuje się ponad 1600 rodzajów piwa!), czy zobaczyć słynną statuetkę Manneken Pis, to tylko początek listy. 

Bruksela to przecież centrum europejskiego rządu, tu właśnie zobaczyć możemy Parlament Europejski, spotkać europosłów, i podziwiać imponującą architekturę eurobiurowców. A jeśli polityka was nie interesuje, cudownie możecie spędzić czas spacerując po parkach, czy zwiedzając Atomium.

Kontynuuj czytanie

Pula i Bruksela w jednej podróży z Modlina za 234zł!

Pula i Bruksela w jednej podróży z Modlina za 234zł!

Co powiecie na łączoną podróż z Modlina do Chorwacji i Belgii na przełomie października i listopada? Za bilety do Puli i Brukseli zapłacicie jedynie 234zł. Jeżeli jednak nie interesuje Was zwiedzanie belgijskiej stolicy, do Warszawy możecie wrócić tego samego dnia za łącznie 274zł. Natomiast jeśli wolelibyście przedłużyć pobyt w Brukseli, w tytułowej cenie możecie wrócić jeszcze jeden dzień później. Nasza propozycja obejmuje termin 29.10-3.11.2015.

Kontynuuj czytanie

Wenecja, Billund i Bruksela w jednej podróży z Gdańska w październiku za 247zł!

Wenecja, Billund i Bruksela w jednej podróży z Gdańska w październiku za 247zł!

Na początku października możecie wybrać się w dobrej cenie do Wenecji. Przy okazji będziecie mogli odwiedzić również duński Legoland oraz stolicę piwa i czekolady - Brukselę! Za przeloty pomiędzy Gdańskiem, Billund, Wenecją i Brukselą zapłacicie jedynie 247zł! Proponowany przez nas termin to 2-9.10.2015. 

Kontynuuj czytanie

Wenecja i Bruksela w jednej podróży za 246 zł!

Wenecja i Bruksela w jednej podróży za 246 zł!

Wenecja, jedyne miasto w swoim rodzaju.  Tysiące krętych i ciasnych uliczek, rozśpiewani gondolierzy i kolorowe maski. Koniecznie trzeba zobaczyć to miejsce na własne oczy! Lista miejsc do zobaczenia jest na prawdę długa , a dodatkowo dzięki bardzo dobremu położeniu Wenecji możecie się również pokusić o odwiedzenie sąsiednich miejscowości i zorganizować wycieczkę do Padwy czy trochę dalej oddalej Werony. Proponowany przez nas termin to 13-17.10.2015. W ramach tej podróży będziecie mogli poświęcić jeden dzień na zwiedzanie Brukseli. 

Cena biletów lotniczych to 246 zł, ponieważ wszystkie loty będą odbywały się na pokładzie linii Ryanair możecie zabrać ze sobą aż 2 bagaże podręczne. Duży o wadze do 10 kg i nieprzekraczający wymiarów: 55cm x 40cm x 20cm, Na pokład można zabrać także drugi bagaż podręczny o wymiarach nie większych niż 35x20x20 cm.

Kontynuuj czytanie

Lato 2015: Bruksela i Amsterdam w jednej podróży za 138 zł!

Lato 2015: Bruksela i Amsterdam w jednej podróży za 138 zł!
b2ap3_thumbnail_warszawabruksela_20150723-181058_1.PNG
b2ap3_thumbnail_brukselawarszawa_20150723-181057_1.PNG
b2ap3_thumbnail_brukselaamsterdam.PNG
b2ap3_thumbnail_amsterdambruksela.PNG
b2ap3_thumbnail_noclegamst.PNG
b2ap3_thumbnail_brukselahostel.PNG

Jedna podróż, dwa kraje i tylko 138 zł . Czego chcieć więcej? Zapraszamy na łączoną podróż do Brukseli i Amsterdamu w terminie 3-8.09.2015. Ta podróż może zadowolić łasuchów i miłośników aktywności fizycznej. Nadprogramowe kalorie z testowania belgijskiej czekolady spalicie na rowerach w Amsterdamie. Do tego liczne muzea, piękna architektura. Na pewno...
Kontynuuj czytanie

Amsterdam z Gdańska za 90 zł we wrześniu!

Amsterdam z Gdańska za 90 zł we wrześniu!
b2ap3_thumbnail_gdnbrui.JPG
b2ap3_thumbnail_bruams.JPG
b2ap3_thumbnail_amstbru.JPG
b2ap3_thumbnail_HOSTELAMSTERDAM.JPG
b2ap3_thumbnail_hostelbruksela.JPG
b2ap3_thumbnail_samochody.JPG

Wenecja Północy na wyciągnięcie ręki w świetnej cenie! 160 kanałów, liczba rowerów przewyższająca liczbę mieszkańców i mnóstwo zwiedzania. NIe tylko my jesteśmy zachwyceni Amsterdamem, jest on również inspiracją dla wielu filmowców. To tu powstawały m.in takie filmy jak "Pamiętnik Anny Frank", "Dziewczyna z Perłą" czy "Gwiazd naszych wina". Proponowany termin podróży...
Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa