Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Korsyka z Warszawy za 290 zł!

Korsyka z Warszawy za 290 zł!

​Dawno nie gościła na łamach naszego serwisu, a po wakacjach kusi niskimi cenami. Korsyka, bo o niej mowa, odkrywa przed Wami swoje piaszczyste plaże i lazurowe wybrzeża już za 290 zł! Tyle kosztują loty z Warszawy z przesiadką w Brukseli. Do tego dokładamy tygodniowy pobyt w świetnie ocenianym apartamencie za zaledwie 589 zł od osoby. Korsyka to doskonałe miejsce na urozmaicony urlop zarówno dla miłośników aktywnego spędzania czasu, jak i dla tych, którzy wybierają spokojny odpoczynek.

Kontynuuj czytanie

Tanie bilety lotnicze na Korsykę już w czerwcu za 361 zł!

Tanie bilety lotnicze na Korsykę już w czerwcu za 361 zł!

Piękna pogoda, czyste plaże i różnorodność terenu to największe atuty wyjątkowej Korsyki. Dlaczego powinniście odwiedzić tę francuską wyspę już w czerwcu? Przede wszystkim ze względu na przepiękne plaże, które uchodzą za najpiękniejsze na całym wybrzeżu morza śródziemnego. Aż 85 % wyspy zajmują tereny górzyste. Sprzyja to pieszym wędrówkom i podziwianiu pięknych krajobrazów

Kontynuuj czytanie

Figari i Bruksela w jednej podróży za 280 zł!

Figari i Bruksela w jednej podróży za 280 zł!

Korsyka przyciąga jak magnes - zachwycająca jest tamtejsza różnorodność przyrody oraz ilość zabytków z różnych okresów. Dzisiaj proponujemy Wam tanie przeloty z Warszawy do Figari z dłuższą przesiadką w Brukseli. Czas przesiadki w drodze na Korsykę możecie wykorzystać na zwiedzenie interesującej stolicy Belgii. Za bilety na wszystkie odcinki podróży zapłacicie tylko 280 zł!

Kontynuuj czytanie

Bilety lotnicze na Korsykę z Warszawy za 380 zł!

Bilety lotnicze na Korsykę z Warszawy za 380 zł!

Francuska wyspa czeka na Was już w kwietniu! Nie zastanawiajcie się ani chwili dłużej, weźcie urlop i lećcie na Korsykę. Bez względu na to czy lubicie wędrówki po górach czy odpoczynek na kameralnych plażach w pięknych zatokach to ta wyspa jest właśnie dla Was! 

Kontynuuj czytanie

Korsyka na wiosnę z Warszawy za 302 zł!

Korsyka na wiosnę z Warszawy za 302 zł!

Piękna pogoda, czyste plaże i różnorodność terenu to największe atuty wyjątkowej Korsyki. Dlaczego powinniście odwiedzić tę francuską wyspę już w kwietniu? Przede wszystkim ze względu na przepiękne plaże, które uchodzą za najpiękniejsze na całym wybrzeżu morza śródziemnego. Aż 85 % wyspy zajmują tereny górzyste. Sprzyja to pieszym wędrówkom i podziwianiu pięknych krajobrazów. Poza sezonem Korsyka zapewni Wam ciszę i spokój oraz przepiękne widoki.

Zapraszamy Was na tą francuską wyspę w terminie 12-19 kwietnia. Cena biletów lotniczych to 302 zł. Za nocleg zapłacicie jedynie 62 zł/os za noc przy pobycie 2 osób.

Kontynuuj czytanie

Korsyka z Warszawy w świetnej cenie 327 zł!

Korsyka z Warszawy w świetnej cenie 327 zł!

Piękna pogoda, czyste plaże i różnorodność terenu to największe atuty wyjątkowej Korsyki. Dlaczego powinniście odwiedzić tę francuską wyspę już w kwietniu? Przede wszystkim ze względu na przepiękne plaże, które uchodzą za najpiękniejsze na całym wybrzeżu morza śródziemnego. Aż 85 % wyspy zajmują tereny górzyste. Sprzyja to pieszym wędrówkom i podziwianiu pięknych krajobrazów. Poza sezonem Korsyka zapewni Wam ciszę i spokój oraz przepiękne widoki. 

Zapraszamy Was na tą francuską wyspę w terminie 18-26 kwietnia. Cena biletów lotniczych to 327 zł. Za nocleg w apartamencie zapłacicie jedynie 92 zł/os za noc przy pobycie 2 osób.

Kontynuuj czytanie

Korsyka z Warszawy w kwietniu już za 317 zł!

Korsyka z Warszawy w kwietniu już za 317 zł!

​Francuska Korsyka to piaszczyste plaże, piękne widoki i lazurowa woda. Aż 85 % obszaru wyspy zajmują tereny górzyste. Jest to więc idealne miejsce do podziwiania panoram i zjawiskowych wschodów i zachodów słońca. Do największych atrakcji wyspy należą: cytadela w Calvi, wybudowane w XVIw. wieże genueńskie, rezerwat przyrody Scandola, wykopaliska Filitosa oraz Aleria, dolinę Restonica. Koniecznie zarezerwujcie swój czas na wycieczkę na klify Bonifacio. 

Swój tygodniowy urlop na Korsyce możecie zaplanować już w kwietniu. Proponowany termin podróży to 14-21.04.2016. Dla chętnych możliwość wylotu rano i zwiedzanie Brukseli (w tej samej cenie). 

Kontynuuj czytanie

Tanie bilety na Korsykę! Figari i Bruksela w jednej podróży z Warszawy za 314zł!

Tanie bilety na Korsykę! Figari i Bruksela w jednej podróży z Warszawy za 314zł!

Mamy dzisiaj dla Was dawno nie goszczącą u nas Korsykę! Tym razem nasza propozycja dotyczy lotów kombinowanych pomiędzy Warszawą, Brukselą a Figari - miejscowością położoną na tej niezwykłej francuskiej wyspie. Za wszystkie odcinki przelotów odbywających się w kwietniu zapłacicie łącznie jedynie 314zł! Podróż odbędzie się w terminie 13-21.04.2016. W Brukseli spędzicie dwa dni, natomiast za Korsyce - sześć. 

Korsyka przyciąga jak magnes - zachwycająca jest tamtejsza różnorodność przyrody oraz ilość zabytków z różnych okresów. Warto zwrócić uwagę na cytadelę w Calvi, wybudowane w XVIw. wieże genueńskie, rezerwat przyrody Scandola, wykopaliska Filitosa oraz Aleria, dolinę Restonica, a także niesamowicie malownicze klify Bonifacio. Do tego należy dodać urokliwe, portowe miasteczka i plaże obmywane krystalicznie czystą wodą morza.

Kontynuuj czytanie

Korsyka z Warszawy za 315 zł!

Korsyka z Warszawy za 315 zł!

Dlaczego powinniście odwiedzić Korsykę jeszcze w tym roku? Przede wszystkim ze względu na przepiękne plaże, którym uchodzą za najpiękniejsze na całym wybrzeżu morza śródziemnego. Aż 85 % wyspy zajmują tereny górzyste. Sprzyja to pieszym wędrówkom i podziwianiu pięknych krajobrazów. Poza sezonem Korsyka zapewni Wam ciszę i spokój oraz przepiękne widoki. Zapraszamy Was na tą francuską wyspę w terminie 3-10.11.2015. Cena biletów lotniczych to 315 zł. Za nocleg w apartamencie zapłacicie jedynie 78 zł/os za noc przy pobycie 2 osób.

Aby osiągnąć tytułową cenę, należy dostosować swój bagaż do wymogów linii Wizzair oraz posiadać członkostwo WDC. 

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa