Treść strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Polacy zgubili aparat na sześciotysięczniku, internauci ruszyli na ratunek

Polacy zgubili aparat na sześciotysięczniku, internauci ruszyli na ratunek

Sycylia - piękna pogoda, wyśmienite jedzenie, wspaniałe plaże. Proponujemy Wam spędzenie kilku wiosennych dni na Sycylii. Tanie bilety do Trapani oferuje Ryanair z Warszawy Modlin. Bilety są dostępne za 316 zł/os, zaś pobyt w świetnym apartamencie ze śniadaniem to tylko 80 zł/os za noc!

W cenie biletu są dwa bagaże podręczne - oprócz zwykłego bagażu podręcznego o wadze do 10kg i maksymalnych wymiarach 55cm x 40cm x 20cm – na pokład można zabrać także drugi bagaż podręczny o wymiarach nie większych niż 35x20x20 cm. Nie trzeba posiadać specjalnego członkostwa czy karty. Bilety do nabycia na stronie Ryanair.

Zarezerwuj lot

sycylia221214

Tę ofertę możecie również zarezerwować w naszym serwisie. Do ceny dodana jest opłata rezerwacyjna, otrzymujecie jednak pakiet przydatnych zniżek na usługi turystyczne i zakupy w wielu sklepach zrzeszonych w naszym Programie Premiowym, a także - darmowy e-book "Tanie podróżowanie", stworzony przez naszą redakcję we współpracy z blogerami - podróżnikami. Zaletą tej opcji jest także polskojęzyczna obsługa zapewniona przez konsultantów infolinii i możliwość płatności przelewem.

Zarezerwuj samochód na lotnisku Trapani

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj hotel na Sycylii

trapani hotel221214

Na miejscu polecamy tanie hotele trzy i czterogwiazdkowe - już za 79 zł/os za noc w pokoju dwuosobowym. 

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj parking przy lotnisku Warszawa Modlin

Jeśli wybierasz się na lotnisko Warszawa Modlin samochodem z zamiarem pozostawienia go - zarezerwuj miejsce wcześniej. W sąsiedztwie portu lotniczego znajduje się kilka parkingów, z których w prosty sposób można dotrzeć do terminalu. Parkingi są zlokalizowane w najbliższej okolicy portu lotniczego. 

ZAREZERWUJ

Przydatne informacje

Trapani, miasto położone na zachodnim wybrzeżu Sycylii pomiędzy dwoma morzami, jest portem rybackim i promowym z długą historią. Obecnie miasto słynie ze wspaniałych owoców morza i wyśmienitej sycylijskiej kuchni i jest doskonałą bazą wypadową dla turystów planujących zwiedzanie tej części wyspy.

 

Potrzebujesz walizki kabinowej?

W sklepie Lotao.pl znajdziesz idealne walizki kabinowe spełniajace wymogi linii Ryanair.