Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Loty na Kubę za 1111 zł! All inclusive za 2196 zł z Niemiec!

Loty na Kubę za 1111 zł! All inclusive za 2196 zł z Niemiec!

​WOW! Mega cena! Loty na Kubę za 1111 zł w dwie strony! Do tego hotel all inclusive za 1085 PLN za osobę za tydzień! 

Kontynuuj czytanie

Egzotyka od 1499 PLN (Dominikana, Mauritius i więcej!)

Egzotyka od 1499 PLN (Dominikana, Mauritius i więcej!)

​WOW! Super niskie ceny przelotów czarterowych!

Kontynuuj czytanie

Kuba z Warszawy za 1785 zł!

Kuba z Warszawy za 1785 zł!

Znaleźliśmy dla Was świetną ofertę lotów na Kubę. Dzięki połączeniom kombinowanym realizowanym przez linie Ryanair i Eurowings za podróż na wyspę otwierającą się na turystów zapłacicie 1785 zł!

Kontynuuj czytanie

Kuba we wrześniu za 1837!

Kuba we wrześniu za 1837!

​Znaleźliśmy dla Was świetną ofertę lotów na Kubę. Dzięki połączeniom kombinowanym realizowanym przez linie Ryanair i Eurowings za podróż na wyspę otwierającą się na turystów zapłacicie 1837 zł! 

Rajskie plaże, stare samochody i cygara - to chyba najbardziej oczywiste skojarzenia z Kubą. A na samej wyspie walorów naturalnych jest mnóstwo: cudowne plaże, rafy koralowe, ciepłe błękitne morze czy Dolina Vinales, wpisana na listę UNESCO. W miastach też udało się zachować klimat, w którym łączą się wpływy hiszpańskie, karaibskie i afrykańskie.

Kontynuuj czytanie

MEGA HIT! Kuba za 881 zł!

MEGA HIT! Kuba za 881 zł!

​Niesamowicie niska cena na Kubę! Macie okazję polecieć tam już za 881 zł w dwie strony!

Rezerwacji należy dokonać na stronie TUIfly.com. 


UWAGA:
Wylot już za 3 dni!

Kontynuuj czytanie

Na Kubę za 880 zł? Fantastycznie tanie loty! [AKTUALIZACJA]

Na Kubę za 880 zł? Fantastycznie tanie loty! [AKTUALIZACJA]

​Takiej oferty wśród tanich lotów jeszcze nie widzieliśmy, ale może to być dobra prognoza na przyszłość! Mamy dla Was propozycję skomponowania podróży na Kubę, w której koszt biletów lotniczych zamknie się w kwocie 880 zł! 919 zł! Jest jednak jeden warunek, aby uzyskać taką cenę - zarówno odloty jak i przyloty odbywają się na różnych lotniskach w obrębie Niemiec, jak i Kuby. Dla zagorzałych fanów tanich podróży nie powinno to być przeszkodą, a okazja do poznania Kuby jest niepowtarzalna!

Kontynuuj czytanie

Last minute: Kuba za 1666 zł!

Last minute: Kuba za 1666 zł!

​Jeśli tylko dysponujecie wolnymi dniami w maju, a Waszym marzeniem jest podróż do kraju, który dopiero otwiera się na turystykę, mamy dla Was tanie loty na Kubę! Już od 1666 zł z bagażem rejestrowanym. To cena biletów z Brukseli, do której tanie doloty dostępne już od 39 zł z Ryanair czy Wizzair.

Kontynuuj czytanie

Kuba! Tanie loty z Warszawy do Varadero - 1997 zł w dwie strony!

Kuba! Tanie loty z Warszawy do Varadero - 1997 zł w dwie strony!

​Zapraszamy na Kubę!

Bezpośrednie loty z Warszawy na pokładach czarterowych samolotów TUI w bardzo dobrej cenie! Lecimy za 1997 zł w dwie strony z dużym bagażem rejestrowanym, w okresie wielkanocnym! Dzięki tej ofercie na pobyt na Kubie wykorzystacie mniej urlopu!

Lecimy do Varadero, pięknej miejscowości wypoczynkowej. Białe, piaszczyste plaże Morza Karaibskiego otoczone błękitną laguną, ciepło i słońce. Wiele osób przyjeżdża tu aby nurkować na rafach koralowych, zobaczyć jaskinie Bellamar czy Santa Catalina. 

Zapraszamy na cudowny wypoczynek!

Kontynuuj czytanie

MEGA HIT! Kuba za 1497 zł bezpośrednio z Warszawy!

MEGA HIT! Kuba za 1497 zł bezpośrednio z Warszawy!

To jest niebywała okazja! Rajskie plaże, stare samochody i cygara - to chyba najbardziej oczywiste skojarzenia z Kubą. Wyspa jeszcze do niedawna izolowana przez świat teraz otwiera się na turystów! Mamy dla Was czartery z Warszawy za 1497 zł! W cenie jest już bagaż rejestrowany.

A na samej wyspie walorów naturalnych jest mnóstwo: cudowne plaże, rafy koralowe, ciepłe błękitne morze czy Dolina Vinales, wpisana na listę UNESCO. W miastach też udało się zachować klimat, w którym łączą się wpływy hiszpańskie, karaibskie i afrykańskie. Hawana ze stylizowanymi ulicami, po których poruszają się stare samochody, często fotografowane przez turystów; Trinidad, położony na drugim końcu wyspy, w którym ma się wrażenie, że czas stanął w miejscu; Varadero z najwyśmienitszymi kurortami i miejscami do nurkowania. Wiele wrażeń czeka na Was na Kubie!

Kontynuuj czytanie

Kuba last minute bezpośrednio z Warszawy za 2200zł!

Kuba last minute bezpośrednio z Warszawy za 2200zł!
Gdy myślimy o Kubie, od razu przychodzą nam do głowy rajskie plaże, stare, kolorowe samochody, cygara i znane na całym świecie drinki takie jak mojito czy pinacolada. Jeżeli chcielibyście przekonać się na własne oczy, jak wygląda ta coraz bardziej otwarta dla turystów wyspa, proponujemy tanie loty czarterowe last minute. Za bezpośredni przelot w dwie strony z Warszawy do Varadero w terminie 14-28.01.2016 zapłacicie jedynie 2200zł!

Z informacji praktycznych: Polacy udający się na Kubę zobowiązani są do posiadania wizy odpowiedniej do celu planowanego pobytu lub tzw. karty turysty. Wizy i karty wydaje konsulat kubański w Warszawie. Karty turysty można zakupić również w niektórych biurach podróży - jest to zdecydowanie najwygodniejsza i najszybsza opcja na załatwienie formalności. Przy przekraczaniu granicy wymagany jest 6-miesięczny okres ważności paszportu, licząc od planowanej daty wjazdu na Kubę. Turysta obowiązany jest również posiadać bilet powrotny lub bilet umożliwiający kontynuację podróży.

Kontynuuj czytanie

Kuba z Warszawy za 2455 zł w dwie strony!

Kuba z Warszawy za 2455 zł w dwie strony!

Rajskie plaże, stare samochody i cygara - to chyba najbardziej oczywiste skojarzenia z Kubą. Wyspa jeszcze do niedawna izolowana przez świat teraz otwiera się na turystów! Także linie lotnicze kuszą coraz niższymi cenami biletów - my znaleźliśmy połączenia z Kolonii w Niemczech za 500 euro w dwie strony. W połączeniu z dolotami z Polski łączna cena za loty zamyka się w 2455 zł! Walorów naturalnych jest na tej wyspie mnóstwo: cudowne plaże, rafy koralowe, ciepłe błękitne morze czy Dolina Vinales, wpisana na listę UNESCO. W miastach też udało się zachować klimat, w którym łączą się wpływy hiszpańskie, karaibskie i afrykańskie. Varadero z najwyśmienitszymi kurortami i miejscami do nurkowania; Hawana ze stylizowanymi ulicami, po których poruszają się stare samochody, często fotografowane przez turystów; Trinidad, położony na drugim końcu wyspy, w którym ma się wrażenie, że czas stanął w miejscu. Wiele wrażeń czeka na Was na Kubie!

Kontynuuj czytanie

Kuba za 2662 zł w dwie strony!

Kuba za 2662 zł w dwie strony!

​Jeśli szukacie czegoś wyjątkowego na ferie zimowe, zapraszamy was na Kubę! Dobre ceny lotów oraz rewelacyjna oferta pobytowa w hotelu all inclusive są dziś na wyciągnięcie ręki. 

Kuba to wyjątkowy kraj. Jego ustrój sprawił, że wyjazd tutaj, to wycieczka do innego świata. Fantastyczne warunki pogodowe pozwolą naładować baterie. Varadero słynie ze swoich białych plaż i lazurowej wody Morza Karaibskiego, oraz atrakcji takich, jak willa Ala Capone, który wyjątkowo upodobał sobie własnie to miejsce.

Do wyboru sporo terminów, które pozwolą dostosować wyjazd do waszych możliwości urlopowych. Znajdziecie je w naszym Kalendarzu Lotów.

Kontynuuj czytanie

Kuba za 2650 zł w dwie strony!

Kuba za 2650 zł w dwie strony!

​Dawno nie było takiej oferty! Loty na Kubę w wyjątkowo dobrej cenie z Katowic! Kraj w którym zatrzymał się czas, gdzie pieniądze dla turystów i dla miejscowych nie są takie same, dziś możecie zobaczyć również wy. 

Kuba słynie ze swojej wyjątkowości. Piękna wyspa, której klimat i położenie sprawiają, że to raj dla turystów, a na plażach wypoczywać można bez tłoku i europejskiego gwaru, oferuje coś więcej. Tutaj zobaczyć można rzeczy, o których w Europie czytamy już tylko w książkach. Tutaj ludzie żyją powoli, skromnie, ciesząc się z niewielkiej ilości dóbr jakie udało się dostarczyć na wyspę.

Jeśli waszym marzeniem było zobaczyć Kubę, możecie dziś zaplanować wyjazd w to niezwykłe miejsce korzystając z naszego Kalendarza Lotów, w którym znajdziecie oferty wyjazdowe na styczeń, luty i marzec 2016 roku.

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa