Ryanair ogłasza kolejne nowe połączenia i promocję! Polecimy na ukochane, bajeczne wyspy

Ryanair nie zatrzymuje się i w lipcu uruchomi kolejne wakacyjne połączenia. Pisaliśmy ostatnio, że irlandzki przewoźnik ogłosił aż 8 nowych tras z Polski na lato! Aż 4 z nich to trasy z lotniska Warszawa Modlin, 3 z portu lotniczego w Gdańsku, zaś 1 z Wrocławia.

A teraz w letniej siatce Ryanaira pojawiły się uwielbiane przez Polaków greckie wyspy – Kreta (Chania) i Santorini. Polecimy tam z Gdańska. Oba połączenia wystartują w lipcu. Loty będą odbywały się 2 razy w tygodniu. To już konkurencja dla linii Wizz Air, które wcześniej zapowiedziały otwarcie tych samych tras.

Oprócz popularnych greckich wysp, tani przewoźnik zwiększa także liczbę lotów na Majorkę (do 3 tygodniowo + jeden lot). 


Ryanair z okazji ogłoszenia nowych połączeń wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na podróż do października 2021 roku. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać do czwartku 8 kwietnia.

Jednocześnie z powodu wciąż zmieniającej się sytuacji epidemicznej na świecie Ryanair przedłużył możliwość darmowej zmiany rezerwacji w przypadku lotów wykupionych do 30 czerwca 2021 roku. Nową podróż można zaplanować do końca października 2021 roku. Pasażerowie mogą 2 razy przesunąć datę lotu w ramach opcji „zero złotych opłaty za zmianę”. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here