Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli od 18 lat-1+
 • Młodzież 12-18 lat-0+
 • Dzieci 2-12 lat-0+
 • Niemowlęta do 2 lat-0+
 • Wybierz
Szukaj
 • polska firma
 • 20 lat na rynku
 • 500 000 klientów
 • bezpieczne płatności
 • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Gdańsk z Warszawy na weekend za 140 zł! W cenie bilety lotnicze i noclegi ze śniadaniami!

Gdańsk z Warszawy na weekend za 140 zł! W cenie bilety lotnicze i noclegi ze śniadaniami!

"Cudze chwalicie, Swego nie znacie, Sami nie wiecie, Co posiadacie."  pisał Stanisław Jachowicz  i my się z tym w pełni zgadzamy!

Tym razem proponujemy weekend w Gdańsku z wylotem z Warszawy. Za cały pobyt zapłacimy 140 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 38 zł (Warszawa - Gdańsk - Warszawa) oraz dwa noclegi w Gdańsku za 102 zł od osoby za cały pobyt. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania

Nasza propozycja:

 1. 30.10.15 r.   17:10 Warszawa Modlin - 18:00 Gdańsk
 2. 01.11.15 r.   20:40 Gdańsk - 21:25 Warszawa Modlin

Cena za bilety jest rewelacyjna i co ważne jest ona dostępna dla wszystkich. W cenie biletu mamy dwa bagaże podręczne: jeden o wymiarach, które nie mogą przekroczyć : 55cm x 40cm x 20cm (waga max 10 kg) oraz drugi bagaż o wymiarach nie przekraczających : 35cm x 20cm x 20cm.

Zarezerwuj lot

 

Bilety można zarezerwować w naszym Centrum Rezerwacji. Otrzymujecie dzięki temu: polskojęzyczną obsługę zapewnioną przez konsultantów infolinii, pakiet rabatów na zakupy i usługi, przydatne w każdej podróży, tj. wynajem samochodu, zakup walizki lub przewodników turystycznych czy możliwość otrzymania faktury VAT za bilet. Możecie też płacić kartą, przelewem (zwykłym i online), gotówką oraz przez PayPal.

ZAREZERWUJ BILETY LOTNICZE W NASZYM CENTRUM REZERWACJI

lub

ZAREZERWUJ BILETY LOTNCZE NA STRONIE LINII LOTNICZYCH

Zarezerwuj nocleg w Gdańsku

Najtańsze hotele, hostele i apartamenty znajdziecie na www.hotel.tanie-loty.com.pl! Każdy znajdzie coś dla siebie!

 

Na miejscu proponujemy noclegi w La Guitarra Hostel Gdańsk. Za nocleg zapłacimy 51 zł od osoby za noc.Za pobyt dla dwóch osób w pokoju dwuosobowym (2 noce) zapłacimy jedynie 204 zł. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania. Obiekt posiada dobre oceny gości.

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj samochód na lotnisku w Gdańsku

Korzystanie z atrakcji, które oferuje nam Gdańsk z pewnością ułatwi wypożyczony samochód. Pozwoli on również w dojeździe z/na lotnisko. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki:

Tania - wypożyczalnia to miejsce, w którym możesz zarezerwować samochód w wybranym przez Ciebie mieście, zarówno w kraju jak i zagranicą. Oferujemy kilkanaście tysięcy lokalizacji na całym świecie. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie!

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj parking przy lotnisku w Warszawie

Jeśli wybierasz się na lotnisko w Warszawie własnym samochodem z zamiarem pozostawienia go aż do swojego powrotu - zarezerwuj już dzisiaj miejsce parkingowe. Zebraliśmy dla Was naprawdę bogatą ofertę tanich parkingów w sąsiedztwie lotniska. Tanio, bezpiecznie i pewnie!

ZAREZERWUJ

Przydatne informacje

Skorzystaj z informacji zebranych przez nas w przewodniku turystycznym o Gdańsku. Znajdziesz tam informacje takie jak:

Potrzebujesz walizki kabinowej?

Nawigacja dodatkowa