Treść strony

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli od 18 lat-1+
 • Młodzież 12-18 lat-0+
 • Dzieci 2-12 lat-0+
 • Niemowlęta do 2 lat-0+
 • Wybierz
Szukaj
 • polska firma
 • 20 lat na rynku
 • 500 000 klientów
 • bezpieczne płatności
 • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty.Szybko i wygodnie.

Paryż na przełomie września i października za 78 zł!

Paryż na przełomie września i października za 78 zł!

Tydzień w Paryżu na przełomie września i października za 735 zł (bilety lotnicze + noclegi)!

Śladem informacji z naszego przewodnka turystycznego o Paryżu opisującym to miejsce jako miasto pisarzy, malarzy, mody i zakochanych i przez wielu nadal uważane za kulturalną stolicę świata. Przekonaj się, że Paryż inspiruje każdego kto choć raz zasmakuje w atmosferze brukowanych ulic, okrytych mgłą mostów i stylowych kawiarni.

 

We wskazaną wyżej cenę mamy wliczone noclegi i bilety lotnicze! W podróż wyruszymy z Wrocławia. Cena obejmuje bilety lotnicze za 78 zł (Wrocław - Paryż - Wrocław) oraz siedem noclegów w Paryżu za 657 zł od osoby za cały pobyt.

Nasza propozycja:

 1. 28.09.15 r.   19:30 Wrocław - 21:25 Paryż Beauvais
 2. 05.10.15 r.   21:55 Paryż Beauvais - 23:50 Wrocław

Niższa (wskazana przez nas) cena za bilety lotnicze obowiązuje posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club podróżujących z małym bagażem podręcznym nie przekraczającym wymiarów 42x32x25cm. Cena wszystkich biletów lotniczych dla osób nie będących członkami WDC to 138 zł.

Zarezerwuj lot

Bilety można zarezerwować w naszym Centrum Rezerwacji. Otrzymujecie dzięki temu: polskojęzyczną obsługę zapewnioną przez konsultantów infolinii, pakiet rabatów na zakupy i usługi, przydatne w każdej podróży, tj. wynajem samochodu, zakup walizki lub przewodników turystycznych czy możliwość otrzymania faktury VAT za bilet. Możecie też płacić kartą, przelewem (zwykłym i online), gotówką oraz przez PayPal.

ZAREZERWUJ BILETY LOTNICZE W NASZYM CENTRUM REZERWACJI

lub

ZAREZERWUJ BILETY LOTNICZE NA STRONIE LINII LOTNICZYCH

Chcesz pojechać gdzieś jeszcze w okresie wakacyjnym? Sprawdź nasze propozycje na lato 2015!

NASZE PROPOZYCJE NA LATO 2015

Zarezerwuj nocleg w Paryżu

Najtańsze hotele, hostele i apartamenty znajdziecie na www.hotel.tanie-loty.com.pl ! Każdy znajdzie coś dla siebie!

Na miejscu proponujemy noclegi w Hipotel Paris Bordeaux. Za nocleg zapłacimy 94 zł od osoby. Za pobyt dla dwóch osób w pokoju dwuosobowym (7 nocy) zapłacimy 1 315 zł. Za niewielką dopłatą możemy wykupić codzienne śniadania. Obiekt ma dobrą lokalizację - bliskość stacji metro.

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj samochód na lotnisku w Paryżu

Korzystanie z atrakcji, które oferuje nam Paryż z pewnością ułatwi wypożyczony samochód. Pozwoli on również w dojeździe z/na lotnisko. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki: Tania - wypożyczalnia to miejsce, w którym możesz zarezerwować samochód w wybranym przez Ciebie mieście, zarówno w kraju jak i zagranicą. Oferujemy kilkanaście tysięcy lokalizacji na całym świecie. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie!

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj parking przy lotnisku we Wrocławiu

Jeśli wybierasz się na lotnisko we Wrocławiu własnym samochodem z zamiarem pozostawienia go aż do swojego powrotu - zarezerwuj już dzisiaj miejsce parkingowe. Zebraliśmy dla Was naprawdę bogatą ofertę tanich parkingów w sąsiedztwie lotniska. Tanio, bezpiecznie i pewnie!

ZAREZERWUJ

Przydatne informacje

Skorzystaj z informacji zebranych przez nas w przewodniku turystycznym o Paryżu. Znajdziesz tam takie informacje jak:

Potrzebujesz walizki kabinowej?

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!