Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Lato 2015: Rzym i Split - 10 dni za 800 zł! (loty+noclegi)

Lato 2015: Rzym i Split - 10 dni za 800 zł! (loty+noclegi)

Jeśli w wakacyjnej podróży chcecie poznać więcej niż jeden kraj, ta propozycja może Was zainteresować. Zapraszamy na tydzień w Rzymie i 3 dni w chorwackim Splicie. Wszystko w wakacje, w kuszącej cenie 800 zł z przelotami i noclegami. Oferta najbardziej zainteresuje mieszkańców Polski północno - zachodniej, gdyż wylatujemy z Gdańska a wracamy do Berlina. W Rzymie obowiązkowe "must see": Koloseum, Fontanna di Trevi, Panteon, Schody Hiszpańskie, Forum Romanum, Bazylika św. Piotra, Plac Wenecki, Ołtarz Wenecki... Moglibyśmy wymieniać jeszcze kilkanaście zabytkowych miejsc wiecznego miasta ale po więcej odsyłamy do naszego przewodnika (link poniżej). Z kolei w Splicie: Świątynia Jowisza, Pałac Djoklecjana, port i oczywiście rozkoszowanie się słońcem na rozległej plaży. 

Podróż rozpoczynamy 22 czerwca lotem Wizzair z Gdańska do Rzymu, na którego zwiedzenie mamy 6 pełnych dni. 29 czerwca o poranku wyruszamy liniami Vueling do Splitu, w którym spędzamy praktycznie całe 4 dni. 2 lipca wracamy do Berlina liniami easyJet.

Zarezerwuj lot

b2ap3_thumbnail_gda-rzym.png

Aby ceny biletów Wizzair były najniższe należy być uczestnikiem programu Wizz Discount Club. Warto rozważyć zamówienie Karty Kredytowej Raiffeisen Polbank Wizz Air. Dzięki niej otrzymacie darmowe członkostwo w Wizz Discount Club ­ wartość 139 zł oraz 500 punktów o równowartości 50 zł na start! Zamów swoją kartę już dziś>>

b2ap3_thumbnail_rzym-split.png

b2ap3_thumbnail_split-berlin.png

Zarezerwuj hotel

Najtańszą opcją noclegu w Rzymie (a właściwie jego okolicach) bezsprzecznie od kilku miesięcy pozostaje Seven Hills Village Resort. Cena za noc od osoby w pokoju dwuosobowym to... 19 zł! 

b2ap3_thumbnail_hotel-rzym.png

ZAREZERWUJ

Z kolei w Splicie polecamy nocleg w bliskim sąsiedztwie plaży. Cena od osoby za noc w apartamencie dwuosobowym to 103 zł.

b2ap3_thumbnail_hotel-split.png

ZAREZERWUJ

Więcej tanich noclegów znajdziecie na stornie tani-hotel.com.pl

Szukasz przydatnych informacji?

Zarezerwuj samochód

Tania-Wypożyczalnia.pl to miejsce, w którym możecie zarezerwować samochód w wybranym mieście, zarówno w kraju jak i zagranicą. Kilkanaście tysięcy lokalizacji na całym świecie, rezerwacja on-line, przeglądanie i porównywanie wielu ofert bez pośpiechu.

ZAREZERWUJ

Potrzebujesz walizki kabinowej?

Nawigacja dodatkowa