Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Wrześniowy tydzień na Krecie od 753 zł! (loty+noclegi)

Wrześniowy tydzień na Krecie od 753 zł! (loty+noclegi)

Słońce, piękne plaże, lazurowa woda. Morze i jednocześnie góry. Naturalne, niespotykane piękno flory i fauny: kwiaty, oliwki, zioła, cykady. Historia i tradycja pielęgnowana po dzisiejsze czasy. To wszystko zawiera jedna wyspa - Kreta. Centrum Minojskiej cywilizacji oraz pierwsza cywilizacją w Europie. Mimo upływu wieków, nieustannie przyciąga setki turystów. Nazywana królową greckich wysp jest największą, pełną kontrastów i niezwykle urokliwą. Jeżeli nudzi Was sielska i leniwa prowincjonalność, którą charakteryzuje się Kos lub chcielibyście zobaczyć więcej różnorodnych miejsc niż oferuje Rodos, to warto wybrać się na wakacje na Kretę. Góry, wąwozy, zieleń, morze, plaże piaszczyste i skaliste, laguna Balos. Do tego przepyszna kuchnia uważana zza najzdrowszą w Europie i... greckie tawerny, w których tańce, śpiewy i rozmowy potrafią przeciągnąć się nawet do późnej nocy.

Gdy większość turystów wraca we wrześniu do swoich codziennych zajęć, my proponujemy właśnie wtedy zarzucić plecak na ramię, złapać wiatr w żagle i korzystając z naszej oferty udać się na Kretę. Za loty linią Ryanair na trasie Wrocław - Chania - Wrocław w terminie 31.08 - 07.09 zapłacicie 428 zł.

Zarezerwuj lot

b2ap3_thumbnail_wro-kreta.png

W powyższych cenach lotów jest bagaż podręczny, którego wymiary nie przekraczają 55 x 40 x 20 cm a waga 10 kg. Oprócz niego na pokład możecie wnieść 1 małą torebkę o maksymalnych wymiarach 35 x 20 x 20 cm. Bilety na powyższej trasie można zarezerwować w naszym Centrum Rezerwacji. Otrzymacie dzięki temu: polskojęzyczną obsługę zapewniona przez konsultantów infolinii, pakiet rabatów na zakupy i usługi, przydatne w każdej podróży, tj. wynajem samochodu, zakup walizki lub przewodników turystycznych czy możliwość otrzymania faktury VAT za bilet. Możecie też płacić kartą, przelewem (zwykłym i online), gotówką oraz przez PayPal.

ZAREZERWUJ

Bilety możecie też zarezerwować bezpośrednio na stronie przewoźnika.

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj hotel

Najtańsze oferty noclegów znajdziecie na portalu tani-hotel.com.pl oraz booking.com. Ceny za osobodobę w okręgu Chania, w pobliżu morza zaczynają się już od 47 zł dla pokojów dwuosobowych. Jeśli natomiast podróżujecie większą grupą polecamy świetnie oceniany, zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie Chanii, tuż przy morzu kompleks Cathrin Suites. Cena za tydzień przy podróży w czwórkę to 437 zł od osoby.

b2ap3_thumbnail_hotel-kreta.png

ZAREZERWUJ

Szukasz przydatnych informacji?

Zarezerwuj samochód

Jeśli chcecie zwiedzić całą Kretę, polecamy wypożyczenie auta. Tania-Wypożyczalnia.pl to miejsce, w którym możecie zarezerwować samochód w wybranym mieście, zarówno w kraju jak i zagranicą. Kilkanaście tysięcy lokalizacji na całym świecie, rezerwacja on-line, przeglądanie i porównywanie wielu ofert bez pośpiechu.

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj parking

Jeśli wybieracie się na lotnisko we Wrocławiu samochodem z zamiarem pozostawienia go - zarezerwujcie miejsce wcześniej. W sąsiedztwie portu lotniczego znajduje się kilka parkingów, z których w prosty sposób można dotrzeć do terminalu. Parkingi są zlokalizowane w najbliższej okolicy portu lotniczego. 

ZAREZERWUJ

Potrzebujesz walizki kabinowej?

Nawigacja dodatkowa