Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Loty do Nicei za 366 zł!

Loty do Nicei za 366 zł!

Tym razem oferta, która szczególnie zainteresować powinna mieszkańców zachodniej części Polski. Zapraszamy bowiem w podróż z berlińskiego lotniska Schoenefeld do Nicei. To urokliwe miasto we francuskim regionie Prowansja - Alpy - Lazurowe Wybrzeże (już sama nazwa regionu brzmi niesamowicie). Symbolem Nicei jest Promenada Anglików - deptak, który ciągnie się pomiędzy malowniczą Zatoką Aniołów a starym miastem. Równie popularny jest skwer Cours Saleya, gdzie od wtorku do niedzieli rozkłada się targ kwiatowo - warzywny. Właśnie stamtąd można wjechać darmową windą na Wzgórze Zamkowe z pozostałościami dawnego miasta założonego jeszcze przez Greków i średniowiecznym zamkiem książąt prowansalskich. Jest tam też gród botaniczny ze sztucznym wodospadem, ale przede wszystkim z blisko 100-metrowego wzgórza rozciąga się niesamowity widok na miasto i Zatokę Aniołów.

Za przeloty na trasie Berlin - Nicea - Berlin w terminie 12.07 - 17.07 zapłacicie 366 zł od osoby. Na berlińskie lotnisko tanio możecie dojechać PolskimBusem (cena za bilety z Poznania to 30 zł w dwie strony!).

Fanom jazzu polecamy wydłużenie wypoczynku i przylot już 4 lipca. Cena lotów wzrośnie o 50 zł, ale traficie na słynny Nice Jazz Festival 2015 odbywający się między 7 a 12 lipca.

Zarezerwuj lot

b2ap3_thumbnail_berlin-nicea.png

Bilet można zarezerwować w naszym Centrum Rezerwacji. Otrzymujecie dzięki temu: polskojęzyczną obsługę zapewnioną przez konsultantów infolinii, pakiet rabatów na zakupy i usługi, przydatne w każdej podróży, tj. wynajem samochodu, zakup walizki lub przewodników turystycznych czy możliwość otrzymania faktury VAT za bilet. Można płacić kartą, przelewem (zwykłym i online), gotówką oraz przez PayPal.

ZAREZERWUJ

Bilety możecie zarezerwować też bezpośrednio na stronie przewoźnika

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj hotel

Przy podróży w 4 osoby ceny za osobodobę zaczynają się już od 56 zł. Poniżej propozycja wynajmu 4-osobowego pokoju. Więcej znajdziecie na portalu tani-hotel.com.pl.

b2ap3_thumbnail_nicea-hotel.png

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj samochód

Jeśli w Nicei chcecie wynająć samochód, do rezerwacji polecamy portal Tania-Wypożyczalnia.pl, gdzie możecie zarezerwować auto z opcją odbioru i zwrotu w dowolnym miejscu. Rezerwacja on-line jest o tyle wygodna, że istnieje możliwość przeglądania i porównywania wielu ofert bez pośpiechu. Rezerwacji możecie dokonać poniżej.

ZAREZERWUJ

Przydatne informacje

Potrzebujesz walizki kabinowej?

Nawigacja dodatkowa