Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli od 18 lat-1+
 • Młodzież 12-18 lat-0+
 • Dzieci 2-12 lat-0+
 • Niemowlęta do 2 lat-0+
 • Wybierz
Szukaj
 • polska firma
 • 20 lat na rynku
 • 500 000 klientów
 • bezpieczne płatności
 • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Bułgaria z Warszawy w czerwcu za 283 zł!

Bułgaria z Warszawy w czerwcu za 283 zł!

Urlop w słonecznej Bułgarii w czerwcu - ostatni moment na rezerwacje biletów lotniczych i hotelu w dobrej cenie!

Za cały pobyt zapłacimy 405 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 283 zł (Warszawa - Burgas - Warszawa) oraz pięć noclegów w Czernomorec (miejscowość oddalona o ok. 25 km od Burgas) już za 122 zł od osoby za cały pobyt. Przedstawiamy również opcję z rezerwacją noclegów w mieście Burgas za 255 zł od osoby za cały pobyt.

Cena biletów lotniczych jest ostateczna jeśli podróżujecie wyłącznie z małym bagażem podręcznym i jesteście członkami Wizz Discount Club. Pozostałe osoby zapłacą 368 zł za bilety lotnicze.

Warto rozważyć zamówienie Karty Kredytowej Raiffeisen Polbank Wizz Air. Dzięki niej otrzymacie darmowe członkostwo w Wizz Discount Club - wartość 139 zł oraz 500 punktów o równowartości 50 zł na start! Zamów swoją kartę już dziś>>

Nasza propozycja:

 1. 13.06.15 r.     10:10 Warszawa - 13:10 Burgas
 2. 18.06.15 r.     8:30 Burgas - 9:40 Warszawa

Zarezerwuj lot

b2ap3_thumbnail_Burgaslot4515.png

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj hotel w mieście Burgas

Najtańsze hotele, hostele lub apartamenty znajdziecie na www.booking.com oraz www.tani-hotel.com.pl !

b2ap3_thumbnail_Burgashotel4515.png

Na miejscu proponujemy noclegi w Old House 51 zł od osoby za noc. Za cały pobyt dla dwóch osób (5 nocy) zapłacimy 509 zł. Obiekt ma dobrą lokalizację co czyni go idealnym miejscem wypadowym w trakcie pobytu - 400m od plaży. Inne udogodnienia jakie oferuje nam ten obiekt to : bezpłatne WiFi, TV, wspólna część wypoczynkowa i kuchnia. Dojazd z lotniska zajmuje ok. 30 minut.

ZAREZERWUJ

lub

Zarezerwuj nocleg w Czernomorec

(miasteczko oddalone od Burgas o ok. 25 km)
 b2ap3_thumbnail_Czernomorechotel4515.png

Na miejscu proponujemy noclegi w Ianakiev Guest House 25 zł od osoby za noc. Za cały pobyt dla dwóch osób (5 nocy) zapłacimy 244 zł. Obiekt ma dobrą lokalizację co czyni go idealnym miejscem wypadowym w trakcie pobytu - 800m od plaży. Inne udogodnienia jakie oferuje nam ten obiekt to : bezpłatne WiFi, bezpłatny parking, pokoje z balkonami, prywatne łazienki czy ogród.

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj samochód na lotnisku w Burgas

Zwiedzanie miasta Burgas, okolicy i korzystanie z niezliczonych atrakcji z pewnością ułatwi wypożyczony samochód. Pozwoli on również w dojeździe z/na lotnisko. Skorzystaj z naszej oferty: Tania - wypożyczalnia to miejsce, w którym możesz zarezerwować samochód w wybranym przez Ciebie mieście, zarówno w kraju jak i zagranicą. Oferujemy kilkanaście tysięcy lokalizacji na całym świecie. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie!

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj parking

Jeśli wybierasz się na lotnisko w Warszawie własnym samochodem z zamiarem pozostawienia go aż do swojego powrotu - zarezerwuj już dzisiaj miejsce parkingowe. Tanio, bezpiecznie i pewnie!

ZAREZERWUJ

Przydatne informacje

Skorzystaj z informacji zebranych przez nas w przewodniku turystycznym o Bułgarii takich jak:

Potrzebujesz walizki kabinowej?

Nawigacja dodatkowa