Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Jednodniówki w Brukseli za 78zł! Terminy od czerwca do sierpnia!

Jednodniówki w Brukseli za 78zł! Terminy od czerwca do sierpnia!

Nie możecie sobie pozwolić na kilkudniowy urlop, ale chętne byście się gdzieś wybrali? Mamy coś dla Was. Proponujemy Wam jednodniowe wypady z Warszawy do Brukseli - członkowie Wizz Discount Club zapłacą za podróż raptem 78zł! Na miejscu wystarczy czasu, żeby co nieco zwiedzić i popróbować słynnych belgijskich czekoladek lub belgijskiego piwa.

Żeby uzyskać tytułową cenę należy był członkiem Wizz Discount Club oraz podróżować tylko z małym bagażem podręcznym o wymiarach nie przekraczających 42x32x25 cm.

Zarezerwuj lot

W systemie rezerwacji Wizz Air jest obecnie dostępne sporo jednodniowych terminów w tak dobrej cenie. Możecie wybierać między: 3, 10, 15, 17, 22, 24 czerwca lub 1, 8, 13, 15, 20, 22, 29 lipca lub 5, 7, 9, 10, 12, 19 sierpnia.

Wiekszosć terminów oznacza konieczność wzięcia jednego dnia wolnego, ale w sierpniu możecie w Brukseli spędzić niedzielę:

b2ap3_thumbnail_Warszawa-Bruksela-9.08.2015.png

Jeżeli jednak nie satysfakcjonuje Was jednodniowy pobyt w stolicy Belgii, proponujemy termin dwudniowy 3-4.06.2015 obejmujący Boże Ciało:

b2ap3_thumbnail_Warszawa-Bruksela-3.06.png

Podane ceny obowiązują posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club podróżujących z małym bagażem podręcznym nie przekraczającym wymiarów 42x32x25cm.

Warto rozważyć zamówienie Karty Kredytowej Raiffeisen Polbank Wizz Air. Dzięki niej otrzymacie darmowe członkostwo w Wizz Discount Club - wartość 139 zł oraz 500 punktów o równowartości 50 zł na start! Zamów swoją kartę już dziś>>

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj hotel

Co prawda na jednodniowy pobyt w Brukseli hotelu nie potrzebujecie, ale jeśli jednak spodobała się Wam oferta na pobyt w dniach 3-4 czerwca, proponujemy wam nocleg w obiekcie Louise Hostel Brussels. Za nocleg zapłacicie tam jedynie 68zł za osobę.

b2ap3_thumbnail_Bruksela-hostel.png

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj samochód na lotnisku

Lotnisko Charleroi leży w ogledłości około godziny jazdy od Brukseli, w związku z tym najszybciej i najwygodniej będzie Wam przemieszczać się wynajętym samochodem. Przykładowa rezerwacja:

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj parking

Wybieracie się na lotnisko własnym samochodem i potrzebujecie miejsca, gdzie będziecie mogli bezpiecznie zostawić swoje auto na czas urlopu? Nic prostszego - możecie skorzystać z naszej wyszukiwarki parkingów znajdujących się w okolicy lotniska w Warszawie.

ZAREZERWUJ

Przydatne informacje

Szukacie informacji o Brukseli? Zapraszamy do naszego przewodnika turystycznego.

 Potrzebujesz walizki kabinowej?

 

Nawigacja dodatkowa