Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Wakacje 2015: tydzień w Dubrowniku za 950 zł!

Wakacje 2015: tydzień w Dubrowniku za 950 zł!

Nazywany Perłą Adriatyku, uważany za najpiękniejsze miasto Chorwacji i jedno z piękniejszych miejsc na ziemi. Już z daleka prezentuje się wyjątkowo. Otoczony olbrzymimi murami obronnymi nigdy nie został zdobyty w bezpośredniej walce. Na starówce niemal wszystko jest z kamienia: zarówno domy, jak i ulice, a ich powierzchnia przez wieki została wypolerowana. Po dwukilometrowych murach można obejść miasto dookoła i obejrzeć je z każdej strony. A wszystko to w blasku słońca, morskiej bryzie i śródziemnomorskim klimacie. Za tygodniowy wakacyjny pobyt z przelotami i noclegami zapłacimy w granicach 950 zł! Dodatkową atrakcją, z uwagi na przesiadkę, będzie podziwianie Rzymu nocą!

Podróż rozpoczynamy 23 czerwca w Modlinie, skąd linią Ryanair dolecimy na rzymskie lotnisko Ciampino. Stąd musimy przetransferować się na lotnisko Fiumicino. Najtaniej będzie pociągiem, który za 1 Euro dowiezie nas do centrum Rzymu a dalej za 13 Euro na pożądane lotnisko FCO. Wykorzystajmy to na podziwianie Rzymu nocą, jest niemniej uroczy niż za dnia. Do Dubrownika wylatujemy 24 czerwca a wracamy 1 lipca liniami Vueling. W drodze powrotnej do Polski z Rzymu przylecimy liniami Wizzair. Transfer między włoskimi lotniskami nie będzie już konieczny gdyż 1 lipca lądujemy i wylatujemy do Katowic z tego samoego portu lotniczego Fiumicino.

b2ap3_thumbnail_Waw-Rzym.pngb2ap3_thumbnail_CIA-to-FCO.pngb2ap3_thumbnail_Rzym---Dubrovnik---Rzym.pngb2ap3_thumbnail_Rzym---katowice.png

Aby za bilet Wizzair zapłacić 114 zł należy wziąć ze sobą jeden bagaż podręczny którego wymiar nie przekracza 42x32x25 cm i być uczestnikiem programu Wizz Discount Club. Warto rozważyć zamówienie Karty Kredytowej Raiffeisen Polbank Wizz Air. Dzięki niej otrzymacie darmowe członkostwo w Wizz Discount Club ­ wartość 139 zł oraz 500 punktów o równowartości 50 zł na start! Zamów swoją kartę już dziś>>

Zarezerwuj hotel

W terminie 24 czerwca - 1 lipca pokój dwuosobowy znajdziemy już za 427 zł od osoby ale spieszczie się, gdyż oferty noclegów rozchodzą się niczym ciepłe bułeczki. Poniżej kilka propozycji, gdzie jak zauważycie w każdej ofercie pozostaje już tylko jeden pokój.

b2ap3_thumbnail_dubrovnik-hotel.png

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj samochód

W celu poznania większej części Chorwacji proponujemy podróż malowniczym wybrzeżem Adriatyku wypożyczonym samochodem. Tania-Wypożyczalnia.pl to miejsce, w którym możecie zarezerwować samochód w wybranym mieście, zarówno w kraju jak i zagranicą. Kilkanaście tysięcy lokalizacji na całym świecie, rezerwacja on-line, przeglądanie i porównywanie wielu ofert bez pośpiechu.

Przydatne informacje

Potrzebujesz walizki kabinowej?

Nawigacja dodatkowa