Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Majówka w Kolonii, Sztokholmie, czy Liverpoolu - tanie loty!

Majówka w Kolonii, Sztokholmie, czy Liverpoolu - tanie loty!

Zapraszamy was do niezwykłej zabawy: dziś zastanawiamy się gdzie wybrać się na majówkę? A jest z czego wybierać! Na przedłużony weekend polecieć możemy w dobrej cenie z Poznania do Sztokholmu, z Warszawy do Liverpoolu, lub z Katowic do Kolonii. Do każdego z tych miast wybrać się możemy na pokładzie linii Wizz Air i zwiedzić je w wolnym czasie, wydając niewiele.

Warto rozważyć zamówienie Karty Kredytowej Raiffeisen Polbank Wizz Air. Dzięki niej otrzymacie darmowe członkostwo w Wizz Discount Club - wartość 139 zł oraz 500 punktów o równowartości 50 zł na start! Zamów swoją kartę już dziś>>

Zarezerwuj lot

Propozycja pierwsza: lot z Poznania do Sztokholmu w terminie 30.04. - 02.05. za 76,40 zł w obie strony! Wylatujemy we czwartek po południu, czyli zaraz po pracy!

b2ap3_thumbnail_Poz-Sztokholm-POz-7640.png

Zarezerwuj

Propozycja druga: lot z Katowic do Kolonii w terminie 30.04. - 02.05. za 196,40 zł w obie strony! Piękne miasto leżące nad rzeką Ren, pełne zabytków i atrakcji.

b2ap3_thumbnail_Kato-Kolonia-Kato-196.png

Zarezerwuj

Propozycja trzecia: lot z Warszawy do Liverpoolu w terminie 30.04. - 02.05. za 260,40 zł w obie strony! Anglia widziana oczyma kibica, czy urok miasta leżącego nad morzem - każdy znajdzie tu coś dla siebie.

b2ap3_thumbnail_Wawa-Liverpool-Wawa-260.png

Zarezerwuj

Zarezerwuj Hotel

Gdzie spędzić majówkę? Wybór zapewne zależy od miejsca zamieszkania i możliwości naszego portfela. Jeśli udało się wam wybrać propozycję dla siebie, warto rozglądnąc się za hotelem. Noclegi w dobrych cenach w każdym z tych trzech miast znajdziecie na naszej stronie:

Szukaj hotelu

lub na stronie booking.com

Zarezerwuj

Zarezerwuj samochód

Jeśli rozważacie wynajem samochodu na miejscu, zapraszamy do naszej wyszukiwarki, która prezentuje oferty kilku wypożyczalni dostępnych na lotniskach Europy.

Zarezerwuj

Zarezerwuj parking

A jeżeli na lotnisko w wybranym przez was mieście udawać się będziecie samochodem, warto pozostawić go na dobrym parkingu, w korzystnej cenie. Wyszukiwarka tanich parkingów znajduje się poniżej.

Zarezerwuj

Przydatne informacje

Wiele informacji o miastach, które możecie wybrać znajdziecie w naszym Przewodniku. Kilka najważniejszych znajduje się też w bezpośrednich linkach:

Potrzebujesz walizki kabinowej?

Nawigacja dodatkowa