Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Chorwacja w czerwcu za 242 PLN!

Chorwacja w czerwcu za 242 PLN!

Tydzień w czerwcu z długim weekendem to idealny czas na oderwanie się od codzienności. W związku z tym mamy dla Was wyjatkową ofertę: podróż do słonecznej Chorwacji!

Za przeloty na trasie Warszawa - Bruksela - Rijeka - Bruksela - Warszawa zapłacicie tylko 242 PLN!

Cena przelotów jest tak niska dla osób będących członkami Wizzair Discount Club i odbywających podróż jedynie z bagażem podręcznym o wymiarach 42x32x25 cm. Warto zatem rozważyć zamówienie Karty Kredytowej Raiffeisen Polbank Wizz Air. Dzięki niej otrzymacie drmowe członkostwo w Wizz Discount Club - wartość 139 zł oraz 500 punktów o równowartości 50 zł na start! Zamów swoją kartę już dziś.

Zarezerwuj loty

 b2ap3_thumbnail_Warszawa-Bruksela1615_20150329-161720_1.pngb2ap3_thumbnail_Bruksela-Rijeka-1615.png

Zarezerwuj hotel

b2ap3_thumbnail_Rijeka1615.png

Hostel usytuowany w niedalekiej odległości od plaży. Oferuje swoim gościom pobyt w klimatyzowanych pokojach z bezpłatnym dostępem do bezprzewodowego internetu. Hostel udostępnia część wypoczynkową, ogród oraz taras, sad i korty do badmintona oraz bezpłatny prywatny parking. Dodatkowo istnieje możliwość bezpłatnego anulowania rezerwacji oraz uiszczenia opłaty za pobyt w recepcji hostelu. Nocleg w powyższym obiekcie kosztuje 70 PLN/os. dziennie. 

ZAREZERWUJ

Zarezerwuj samochód

Aby w pełni korzystać z uroków, jakie oferuje Chorwacja, zachecamy do wypożyczenia samochodu. Pozwoli to na odwiedzenie pobliskich miejscowości, wycieczkę w dalsze zakątki, ułatwi podróż z/na lotnisko, a także zapewni całkowitą niezależność.

Zarezerwuj

Zarezerwuj parking

Jeśli wybierasz się na lotnisko samochodem, z zamiarem postawienia go tam do Twojego powrotu- zarezerwuj miejsce parkingowe tuż obok warszawskiego lotniska! Zapewni to ochronę Twojemu pojazdowi, a Tobie bezstresowy wypoczynek.

Zarezerwuj

Przydatne informacje

Zapoznaj sie z naszymi przewodnikami turystycznymi. Znajdziesz w nich istotne dane, opisy zabytków, ciekawostki, informacje na temat lotnisk i wiele innych. Szczegółowych informacji szukaj tutaj:

Potrzebujesz walizki kabinowej?

Nawigacja dodatkowa