Biegł za samolotem po pasie startowym, bo spóźnił się na lot!

Do sytuacji doszło na lotnisku w Dublinie. 23-letni mężczyzna nie mógł pogodzić się z faktem, że spóźnił się na lot, dlatego postanowił pobiec za samolotem po płycie lotniska.

Biegł za samolotem po pasie startowym

Jak informuje BBC, mężczyzna i towarzysząca mu kobieta mieli zaplanowany lot z Dublina do Amsterdamu na pokładzie Ryanair. Jednak przybyli na lotnisko zbyt późno. Nikt się nie spodziewał, że spóźniony pasażer będzie tak zdeterminowany. Najpierw wejście na pokład próbował negocjować z obsługą lotniska, jednak samolot już ruszał, więc ta się nie zgodziła. Następnie zaczął uderzać w okno w terminalu z myślą, że na pewno piloci go dostrzegą i zatrzymają samolot. Kiedy jednak zobaczył, że to również nie przynosi pożądanych rezultatów, postanowił przedrzeć się przez bramkę i dalej na płytę lotniska. Tam biegł za samolotem, krzycząc do pilota, aby się zatrzymał.

Szybko się okazało, że mężczyzna nie posiada żadnych supermocy i jego epizod jeszcze szybciej skończył się zatrzymaniem przez pracowników lotniska i aresztowaniem przez policję. Został przygwożdżony do ziemi. Na filmie widać, że aż 6-ciu mężczyzn musiało przytrzymać szybkiego pasażera.

Towarzysząca mężczyźnie kobieta nie została zatrzymana, a lot opóźnił się o kilkadziesiąt minut, ale wylądował na czas w Amsterdamie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here