przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Sardynia – ciekawe miejsca i atrakcje

Cagliari-Sardynia-Wlochy
Strona 1 z 10

Włochy kuszą podróżników przez cały rok. Do chętnie odwiedzanych miejsc należą włoskie wyspy, a wśród nich również druga pod względem wielkości Sardynia. Ciekawe miejsca i atrakcje są tam wszechobecne, więc jeśli planujesz się tam wybrać koniecznie zobacz poniższe zestawienie. Dzięki temu nie ominie Cię żadna atrakcja Sardynii.

Cagliari, portowa stolica Sardynii

Cagliari to stolica Sardynii i choćby z tego powodu koniecznie musisz są zwiedzić. Podzielona jest na kilka dzielnic znacząco różniących się od siebie architekturą i klimatem. Co koniecznie musisz zobaczyć w Cagliari? Tamtejszy port, jeden z większych w regionie, gdzie znajdziesz również liczne restauracje i sklepy. Najciekawsze muzea znajdują się w Cittadella dei Musei, w dzielnicy Castello, która jest najstarszą i najbardziej malowniczą dzielnicą miasta. Najstarszy zabytek w mieście, rzymski amfiteatr, jest obecnie zamknięty dla zwiedzających, ze względu na konieczność remontu, ale warto go zobaczyć choćby z daleka.

Cagliari na Sardynii - fot. Shutterstock

Cagliari, Sardynia - fot. Shutterstock 


polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz promocje na tanie loty do Alghero. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Alghero.

Jeżeli wybierasz się do Włoch, prawdopodobnie zainteresują Cię tanie loty z Katowic do Rzymu, bilety lotnicze z Warszawy Okęcie do Florencji lub tanie loty z Warszawy do Rzymu.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Warszawy do Mediolanu i z Berlina do Mediolanu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Barcelony, Okazje na loty w grudniu, Okazje na loty na walentynki, Okazje na loty na weekend z Gdańska, Okazje na loty Ryanair do 200 zł, bilety lotnicze z Warszawy Modlin do Katanii, bilety lotnicze promocje, wyszukiwarka lotów, Lot z Katowic do Alghero 20 Lipca 03 Sierpnia.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Adaptery podróżne, Kosmetyki, akcesoria, Pokrowce na walizki, Walizki dla dzieci i Torby.