Sardynia – ciekawe miejsca i atrakcje

Cagliari-Sardynia-Wlochy
Strona 1 z 10

Włochy kuszą podróżników przez cały rok. Do chętnie odwiedzanych miejsc należą włoskie wyspy, a wśród nich również druga pod względem wielkości Sardynia. Ciekawe miejsca i atrakcje są tam wszechobecne, więc jeśli planujesz się tam wybrać koniecznie zobacz poniższe zestawienie. Dzięki temu nie ominie Cię żadna atrakcja Sardynii.

Cagliari, portowa stolica Sardynii

Cagliari to stolica Sardynii i choćby z tego powodu koniecznie musisz są zwiedzić. Podzielona jest na kilka dzielnic znacząco różniących się od siebie architekturą i klimatem. Co koniecznie musisz zobaczyć w Cagliari? Tamtejszy port, jeden z większych w regionie, gdzie znajdziesz również liczne restauracje i sklepy. Najciekawsze muzea znajdują się w Cittadella dei Musei, w dzielnicy Castello, która jest najstarszą i najbardziej malowniczą dzielnicą miasta. Najstarszy zabytek w mieście, rzymski amfiteatr, jest obecnie zamknięty dla zwiedzających, ze względu na konieczność remontu, ale warto go zobaczyć choćby z daleka.

Cagliari na Sardynii - fot. Shutterstock

Cagliari, Sardynia - fot. Shutterstock 


polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz promocje na tanie loty do Alghero. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Alghero.

Jeżeli wybierasz się do Włoch, być może zainteresują Cię również tanie loty z Warszawy do Florencji, bilety lotnicze Tegel Mediolan Linate lub tanie loty z Warszawy do Mediolanu.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Katowic do Rzymu i z Warszawy do Rzymu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Barcelony, Okazje z Poznania, bilety lotnicze z Berlina Tempelhof do Manchesteru Manchester International Airport, bilety lotnicze do Katanii, krajowe bilety lotnicze, wyszukiwarka tanich lotów, do Wloch.