Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Tydzień w Faro! Loty już za 308 zł!

Tydzień w Faro! Loty już za 308 zł!

Tym razem proponujemy Wam tanie przeloty do Faro! Miasto to wydaje się być wprost stworzone do leniwych spacerów pośród tamtejszych zabytków. Na miejscu można również obserwować flamingi oraz kameleony. Ale w Faro nie brakuje także nocnych klubów i restauracji. Uważa się, że wszystkiego tego, co najlepsze w kuchni regionu, można spróbować właśnie w tym mieście. Za bilety z Warszawy zapłacicie tylko 308 zł! 

Kontynuuj czytanie

Faro w czerwcu! 12 dni - loty i noclegi ze śniadaniami - za 1250 zł!

Faro w czerwcu! 12 dni - loty i noclegi ze śniadaniami - za 1250 zł!

Faro - największe miasto południowej Portugalii - jest wprost stworzone dla amatorów leniwych spacerów i podziwiania przyrody, ale także dla miłośników sportów wodnych oraz życia nocnego. Uważa się także, że wszystkiego tego, co najlepsze w kuchni regionu, można spróbować właśnie w tym mieście. Tam każdy znajdzie coś dla siebie! Dzisiaj mamy dla Was ciekawą ofertę na spędzenie 12 czerwcowych dni w Faro za 1250zł. Cena ta obejmuje przeloty z Warszawy oraz noclegi ze śniadaniami!

Kontynuuj czytanie

4 dni w Faro (Portugalia) za 592 zł (lot + hotel ***)

4 dni w Faro (Portugalia) za 592 zł (lot + hotel ***)

​Przepiękna Portugalia w super cenie. Już w kwietniu możecie wybrać się do Faro i spędzić tam 4 ciekawe dni. Cena przelotu i noclegów w hotelu *** to tylko 592 zł. proponowany przez nas termin podróży to 13-18.04.2016. 

Faro jest wprost stworzone do romantycznych spacerów wąskimi uliczkami i podziwiania zabytków architektonicznych. Koniecznie musicie odwiedzić Convento Nossa Senhora da Assuncao, Katedrę w której wnętrzu znajdują się przepiękne barokowe rzeźby oraz Park Naturalny Ria Formosa. Ostatnie z wymienionych miejsc jest o tyle niezwykłe, że możecie tu podziwiać symbiozę rozwoju cywilizacyjnego z dziewiczą naturą. W bezpośrednim sąsiedztwie lotniska Faro znajduje się przepiękny system torfowisk, na którym możecie podziwiać przeróżne gatunki ptaków. 

Musimy również wspomnieć, że region Algarve jest jednym z najbardziej nasłonecznionych miejsc w Europie. Zainteresowani?

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa